De temperatuur op 29 maart 1910 lag tussen 2,1 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
Dag van overlijden 25 augustus 1987
De temperatuur op 25 augustus 1987 lag tussen 14,0 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 4,5 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (9%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
25 januari » Hana Mandlíková wint de Australian Open. In de finale in Melbourne verslaat de Tsjechische tennisster de Amerikaanse titelverdedigster Martina Navrátilová met 7-5 en 7-6.
12 maart » Schaatsster Ingrid Haringa verbetert in Inzell het Nederlands record van Alie Boorsma op de 500 meter (41,21 seconden) met een tijd van 40,92 seconden.
30 maart » Vincent Van Goghs schilderij Zonnebloemen wordt verkocht voor 39,85 miljoen dollar.
5 mei » President Kenneth Kaunda van Zambia beschuldigt het Internationaal Monetair Fonds (IMF) ervan een lastercampagne te zijn begonnen tegen zijn land.
4 juli » Oprichting van de Nationale Democratische Partij in Suriname.
26 november » De Survivor Series vinden voor het eerst plaats.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I270833.php : benaderd 9 oktober 2026), "Rosalia Petronella van den Ouweland (1910-1987)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.