Stamboom Eijsermans » Johannes Petrus Laurentius Marie van den Ouweland (1914-1990)

Persoonlijke gegevens Johannes Petrus Laurentius Marie van den Ouweland 


Gezin van Johannes Petrus Laurentius Marie van den Ouweland

Hij is getrouwd met Cornelia Maria Vermeulen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Petrus Laurentius Marie van den Ouweland?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Petrus Laurentius Marie van den Ouweland

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Petrus Laurentius Marie van den Ouweland


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 mei 1914 lag tussen 6,2 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 29 mei » De RMS Empress of Ireland botst tegen het Noorse steenkoolvrachtschip Storstad, en zinkt binnen 14 minuten. Van de 1477 passagiers aan boord overleven slechts 465 passagiers de ramp.
    • 30 juli » Mobilisatie Rusland
    • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
    • 4 augustus » Eerste Wereldoorlog: Duitse troepen vallen België binnen, waardoor het Verenigd Koninkrijk de oorlog verklaart aan Duitsland.
    • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
    • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
  • De temperatuur op 3 januari 1990 was gemiddeld 1,8 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 8 april » Wielrenner Eddy Planckaert wint de 88e editie van Parijs-Roubaix.
    • 4 juni » Honkballer Rikkert Faneyte wordt als amateur gedraft door de San Francisco Giants.
    • 21 juli » In Berlijn vindt de opvoering plaats van The Wall, naar de gelijknamige lp van Pink Floyd. Zo'n 200.000 toeschouwers maken op de Potsdamer Platz de symbolische heropbouw en afbraak van de Berlijnse Muur mee.
    • 8 september » De finale in het vrouwenenkelspel op de US Open wordt gewonnen door Gabriela Sabatini. Zij verslaat Steffi Graf.
    • 18 november » Aan de vooravond van de pan-Europese top in Parijs sluiten Italië en de Sovjet-Unie een vriendschapsverdrag, waarbij Italië een krediet van bijna 1,6 miljard gulden toezegt aan Sovjetleider Michail Gorbatsjov.
    • 18 december » De Birmese oppositionele Nationale Liga voor Democratie (NLD) richt in een verzetskamp een eigen regering op, nu de militairen, zeven maanden na de grote verkiezingsoverwinning van de NLD, nog altijd weigeren de macht over te dragen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Ouweland


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I270655.php : benaderd 5 oktober 2026), "Johannes Petrus Laurentius Marie van den Ouweland (1914-1990)".