Stamboom Eijsermans » Antonius Cornelius van den Ouweland (1922-1995)

Persoonlijke gegevens Antonius Cornelius van den Ouweland 


Gezin van Antonius Cornelius van den Ouweland

Hij is getrouwd met Pietronella Johanna Cornelia Schoenmakers.

Zij zijn getrouwd op 18 maart 1950 te Oosterhout, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)
  9. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Cornelius van den Ouweland?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Cornelius van den Ouweland

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Cornelius van den Ouweland


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 mei 1922 lag tussen 15,6 °C en 32,8 °C en was gemiddeld 24,5 °C. Er was 13,2 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
    • 9 juli » Johnny Weissmuller zwemt als eerste mens onder de minuut op de 100 meter vrije slag; in Alameda brengt de latere filmster (Tarzan) het wereldrecord op 58,6. Het oude record (1.00,4) stond sinds 24 augustus 1920 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot Duke Kahanamoku.
    • 8 november » Parijse metrolijn 9 voor het eerst geopend.
    • 29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.
    • 6 december » In Londen wordt een overeenkomst getekend tussen Britse en Ierse vertegenwoordigers waarbij Ierland de status van dominion wordt verleend.
  • De temperatuur op 18 maart 1950 lag tussen 6,2 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nederland krijgt ingevolge de overeenkomst tussen de geallieerde mogendheden inzake de van Duitsland te ontvangen herstelbetalingen 30.646kg goud toegewezen.
    • 3 januari » In Egypte behalen de Wafdisten bij de verkiezingen een grote overwinning. In het parlement verkrijgen zij 225 van de 319 zetels.
    • 9 maart » IJsland treedt toe tot de Raad van Europa.
    • 28 april » Huwelijk van koning Rama IX of Bhumibol van Thailand met Sirikit Kitiyakara.
    • 7 mei » Heerenveen wint met 6-5 van Ajax terwijl het een half uur vóór tijd nog met 1-5 achterstaat.
    • 9 mei » De Franse minister van Buitenlandse Zaken Robert Schuman, geïnspireerd door een voorstel van de ambtenaar Jean Monnet, houdt een opgemerkt pleidooi voor een supranationale Europese organisatie. Hieruit groeit later de Europese Unie.
  • De temperatuur op 29 november 1995 lag tussen 3,0 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 5 mei » Klein-Joegoslavië (Servië en Montenegro) stuurt legereenheden naar de grens met Kroatië.
    • 7 mei » Jacques Chirac wint de presidentsverkiezingen in Frankrijk van Lionel Jospin.
    • 11 mei » Ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan van de film roepen bekende regisseurs en producenten uit de hele wereld Citizen Kane van Orson Welles (opnieuw) uit tot beste film van deze eeuw.
    • 17 mei » Bij een politiebureau in een buitenwijk van Algiers ontploft een zware autobom. Er vallen dertien gewonden, van wie er zes in een ziekenhuis moeten worden opgenomen.
    • 17 mei » De rechtbank in München heft de schorsing van Katrin Krabbe op. De atlete was op 22 augustus 1993 door de IAAF voor twee jaar geschorst wegens onsportief gedrag.
    • 5 juni » De bevelhebber van het Russische leger verklaart dat de strijders voor de onafhankelijkheid van Tsjetsjenië zijn verdreven uit het dorp Vedeno.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Ouweland


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I270414.php : benaderd 21 oktober 2026), "Antonius Cornelius van den Ouweland (1922-1995)".