Stamboom Eijsermans » Johannes Jacobus Hubertus Otten (± 1873-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Jacobus Hubertus Otten 


Gezin van Johannes Jacobus Hubertus Otten

(1) Hij is getrouwd met Maria Elisabeth Klerks.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Hendrika Maria Hendriks.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1931 te Ginneken en Bavel.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Jacobus Hubertus Otten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Jacobus Hubertus Otten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Jacobus Hubertus Otten

Johanna Vugts
1813-1849
Anna Maria Thissen
± 1820-????
Marinus Otten
± 1845-< 1931

Johannes Jacobus Hubertus Otten
± 1873-????

(1) 
(2) 1931

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 februari 1931 lag tussen -3,0 °C en 0,9 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
    • 5 maart » Sir Oswald Mosley richt in Londen een fascistische partij op; de latere British Union of Fascists.
    • 14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
    • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
    • 21 augustus » Oprichting van de Portugese voetbalclub FC Famalicão.
    • 16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.

Over de familienaam Otten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Otten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Otten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Otten (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I270127.php : benaderd 27 december 2025), "Johannes Jacobus Hubertus Otten (± 1873-????)".