Stamboom Eijsermans » Matthijs van Opstal (1884-1970)

Persoonlijke gegevens Matthijs van Opstal 


Gezin van Matthijs van Opstal

Hij is getrouwd met Delphina Leeman.

Zij zijn getrouwd op 2 juli 1909 te Zevenbergen, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Adriana Maria van Opstal  ± 1914-1944

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Matthijs van Opstal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Matthijs van Opstal

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Matthijs van Opstal

Matthijs van Opstal
1884-1970

1909

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 december 1884 lag rond de 4,7 °C. Er was 0.5 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
    • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
    • 1 mei » Er breekt in de Verenigde Staten een staking uit die uiteindelijk het instellen van een acht-urige werkdag zal betekenen. Deze dag zal de geschiedenis ingaan als de Dag van de Arbeid en is in vele landen een erkende feestdag. Uitzonderingen zijn Canada, Nederland, en ironisch genoeg ook de Verenigde Staten.
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
    • 25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
  • De temperatuur op 2 juli 1909 lag tussen 9,0 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
    • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
    • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
    • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
    • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.
  • De temperatuur op 16 februari 1970 lag tussen -6,2 °C en 1,4 °C en was gemiddeld -1,5 °C. Er was 9,6 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (15%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Opening van het Estadio Rommel Fernández in de Panamese hoofdstad Panama-Stad.
    • 15 februari » Ard Schenk wordt wereldkampioen schaatsen.
    • 1 juli » In Utrecht wordt de profvoetbalclub FC Utrecht opgericht na een fusie tussen de Utrechtse voetbalclubs DOS, USV Elinkwijk en Velox.
    • 11 november » Zendschip MV King David van Capital Radio strandt op de kust bij Noordwijk.
    • 26 november » Begin van een tiendaagse reis van paus Paulus VI naar Azië en Oceanië. De paus maakt een tussenlanding in Teheran voor een ontmoeting met Sjah Mohammed Reza Pahlavi van Iran.
    • 3 december » Na een gijzeling van 60 dagen door het Front de Libération du Québec, wordt het Britse handelscommissielid James Cross vrijgelaten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Opstal


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I269499.php : benaderd 8 oktober 2026), "Matthijs van Opstal (1884-1970)".