De temperatuur op 21 augustus 1951 lag tussen 8,7 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (71%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
3 maart » In Buenos Aires worden de eerste Pan-Amerikaanse Spelen uit de geschiedenis afgesloten. Gastland Argentinië eindigt als eerste in het medailleklassement, met 68 gouden, 44 zilveren en 38 bronzen medailles.
3 juni » Zaligverklaring van Paus Pius X in Rome door Paus Pius XII.
16 oktober » Mies Bouwman maakt haar debuut op de Nederlandse televisie als omroepster bij de KRO.
19 oktober » Eerste uitzending van het informatieve AVRO-televisieprogramma, Televizier.
31 oktober » De eerste zebrapaden worden in Groot-Brittannië in gebruik genomen.
28 december » Oprichting van Het Apostolisch Genootschap
Dag van overlijden 29 april 2004
De temperatuur op 29 april 2004 lag tussen 11,9 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (12%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
11 maart » Aanslagen in Spanje: 191 doden en 1400 gewonden.
14 april » Circa 80 bewoners van woonwagenkamp Vinkenslag in Maastricht blokkeren enkele uren de A2. Ze protesteren tegen de controles door de gemeente die een eind wil maken aan allerlei illegale activiteiten op het kamp.
1 juli » In Nederland gaat de vrije energiemarkt van start.
30 juli » In Gellingen in de provincie Henegouwen (België) ontploft een gasleiding op een industriegebied. Hierbij komen 24 mensen om het leven. Zie gasexplosie Gellingen
22 augustus » Gewapende overvallers stelen op klaarlichte dag uit het Munchmuseum in Oslo twee schilderijen van Edvard Munch: De Schreeuw en Madonna.
12 december » In de Pakistaanse stad Lahore verspeelt de Nederlandse hockeyploeg de Champions Trophy door in de finale met 4-2 van Spanje te verliezen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I268603.php : benaderd 11 februari 2026), "Ad van Opstal (1951-2004)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.