De temperatuur op 24 februari 1932 lag tussen 0,8 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
Trouwdag 24 februari 1960
De temperatuur op 24 februari 1960 lag tussen -1,2 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
12 april » Bert Haanstra ontvangt een Oscar voor zijn film Glas.
22 mei » Het zuiden van Chili wordt getroffen door een aardbeving met een kracht van 9,5 op de schaal van Richter. Deze Grote Chileense aardbeving is de sterkste ooit gemeten.
20 juni » De Mali-federatie, bestaande uit Mali en Senegal, wordt onafhankelijk van Frankrijk.
4 juli » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Deportivo Platense in Puerto Cortés.
21 september » Oprichting van de Ivoriaanse voetbalbond.
1 oktober » Nigeria wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I267140.php : benaderd 29 december 2025), "Josephus Lucas Oomen (1932-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.