1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
Dag van overlijden 25 februari 1976
De temperatuur op 25 februari 1976 lag tussen 4,3 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
15 januari » Hussein Onn wordt aangeduid als nieuwe eerste minister van Maleisië.
14 februari » Een aardbeving in Guatemala eist 23.000 levens.
14 april » Eric Faulkner, de gitarist van Bay City Rollers, wordt met spoed opgenomen in een ziekenhuis nadat hij een overdosis kalmeringsmiddelen heeft ingenomen.
18 mei » Justitie legt in overleg met minister van Agt beslag op de apparatuur van de abortuskliniek Bloemenhove in Heemstede.
2 juli » Noord- en Zuid-Vietnam worden herenigd en vormen de Socialistische Republiek Vietnam. De stad Saigon wordt omgedoopt tot Ho Chi Minhstad.
5 oktober » Loe de Jong publiceert een vernietigend rapport over Friedrich Weinreb.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I267135.php : benaderd 16 oktober 2026), "Josephus Oomen (1898-1976)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.