Stamboom Eijsermans » Helena Adriana Maria Olieslagers (1911-1996)

Persoonlijke gegevens Helena Adriana Maria Olieslagers 


Gezin van Helena Adriana Maria Olieslagers

Zij is getrouwd met Johannes Adrianus van Tilborg.

Zij zijn getrouwd op 11 februari 1936 te Alphen en Riel, zij was toen 24 jaar oud.

BruidegomJohannes Adrianus van Tilborg
Leeftijd26
GeboorteplaatsAlphen en Riel
Vader bruidegomWilhelmus Johannes Nicolaas van Tilborg
Moeder bruidegomJoanna Maria Janssen
BruidHelena Adriana Maria Olieslagers
Leeftijd24
GeboorteplaatsAlphen en Riel
Vader bruidJan Baptist Olieslagers
Moeder bruidAdriana Elisabeth Marcelis
Datum huwelijk11-02-1936
PlaatsAlphen en Riel
BronHuwelijksregister Alphen en Riel 1936
Toegangsnr.405
Inv.nr.11
Aktenummer6

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)
  9. (Niet openbaar)
  10. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Adriana Maria Olieslagers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Adriana Maria Olieslagers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Adriana Maria Olieslagers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 oktober 1911 lag tussen 9,3 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 1,3 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
    • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
    • 9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
    • 7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
    • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
    • 1 november » Italiaans-Turkse Oorlog - Tweede-luitenant vlieger Giulio Gavotti laat uit zijn Etrich Taube vier Cipelli-granaten vallen op vijandelijke stellingen en voert hierdoor de eerste bombardementen met behulp van een vliegtuig uit in de geschiedenis.
  • De temperatuur op 11 februari 1936 lag tussen -9,0 °C en 1,5 °C en was gemiddeld -4,8 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
    • 17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
    • 18 juli » Staatsgreep van Generalísimo Franco tegen de Tweede Spaanse Republiek. Begin van de Spaanse Burgeroorlog, die zou leiden tot veertig jaar dictatuur.
    • 1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 5 oktober » Totstandkoming van de eerste communicatie via coax-kabel, tussen New York en Philadelphia.
    • 30 november » Het Crystal Palace in Londen brandt volledig af.
  • De temperatuur op 28 november 1996 lag tussen -1,2 °C en 5,5 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (33%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Het Mexicaans voetbalelftal wint de derde editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale Brazilië met 2-0 te verslaan.
    • 29 januari » Het operagebouw La Fenice in Venetië brandt bijna volledig af.
    • 15 maart » De Nederlandse vliegtuigbouwer Fokker wordt failliet verklaard.
    • 17 april » Levenslang voor Erik en Lyle Menendez uit Los Angeles, die hun welgestelde ouders hebben vermoord. Ter verdediging voerden ze aan dat hun misdaad werd ingegeven door jarenlang misbruik door hun ouders.
    • 13 november » Het Andorrees voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland uit de geschiedenis. De ploeg verliest op eigen veld met 6-1 van Estland.
    • 31 december » De Ethiopische atleet Getaneh Tessema raakt op weg naar de Sylvestercross in Soest zwaar gewond bij een verkeersongeluk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Olieslagers


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I266120.php : benaderd 16 oktober 2026), "Helena Adriana Maria Olieslagers (1911-1996)".