Stamboom Eijsermans » Wilhelmina van Oers (1889-1950)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina van Oers 

  • Zij is geboren op 2 augustus 1889 in Ginneken en Bavel.
  • Zij is overleden op 31 maart 1950 in Goirle, zij was toen 60 jaar oud.
    Bidprentje Wilhelmina van Oers

    BrontypeBidprentje
    Archiefnummer410
    RegisternaamBidprentjes - Letter O
    Periode register1763-2014

    OverledeneWilhelmina van Oers
    GeboorteplaatsGinneken en Bavel
    Plaats overlijdenGoirle
    Geboortedatum02-08-1889
    Datum overlijden01-04-1950

    RelatieJohannes C. Stabel
    -------------------------------
    Overlijdensregister Goirle 1950
    Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS overlijdensakte(Akte)datum: 31-03-1950
    Plaats: Goirle
    Overledene
    Wilhelmina van Oers
    overleden op 31-03-1950
    echtgenote van Joannes Cornelius Stabel
    Vader
    Johannes van Oers
    Moeder
    Helena van den Wijngaard
    Bronvermelding
    Overlijdensregister Goirle 1950, archiefnummer 1297, inventarisnummer 3030, aktenummer 25
    Gemeente: Goirle
    Periode: 1950
  • Een kind van Johannes van Oers en Helena van den Wijngaard
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 mei 2023.

Gezin van Wilhelmina van Oers

Zij is getrouwd met Joannes Cornelius Stabel.

Zij zijn getrouwd op 23 oktober 1912 te Ginneken en Bavel, zij was toen 23 jaar oud.

Huwelijksregister Ginneken en Bavel 1912
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 23-10-1912Plaats: Ginneken en Bavel
Vader van de bruidegom
Jacobus Stabel
Moeder van de bruidegom
Joanna Helena van Heijst
Bruidegom
Johannes Cornelius Stabel
leeftijd 31, geboren te Poppel (België)
Bruid
Wilhelmina van Oers
leeftijd 23, geboren te Ginneken en Bavel
Vader van de bruid
Johannes van Oers
Moeder van de bruid
Helena van den Wijngaard
Bronvermelding
Huwelijksregister Ginneken en Bavel 1912, archiefnummer 550, inventarisnummer 1252, aktenummer 47
Gemeente: Ginneken en Bavel
Periode: 1912

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina van Oers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina van Oers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina van Oers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 augustus 1889 lag rond de 18,9 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
    • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
    • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
    • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
    • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
    • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
  • De temperatuur op 23 oktober 1912 lag tussen 4,7 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 8,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
    • 15 februari » In Amsterdam wordt de Stichting Bouwfonds Handwerkers Vriendenkring opgericht om joodse Amsterdammers betere huisvesting te kunnen bieden.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 18 mei » George Horine, een Californische student, springt bij wedstrijden in het stadion van de Stanford-universiteit ter voorbereiding van de Olympische Spelen als eerste atleet 2 meter hoog.
    • 26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
    • 3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.
  • De temperatuur op 31 maart 1950 lag tussen -0,2 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Voormalig Belgisch kamerlid Ward Hermans wordt wegens zijn houding in WO II tot levenslange gevangenisstraf veroordeeld.
    • 9 maart » IJsland treedt toe tot de Raad van Europa.
    • 12 maart » Encycliek Anni Sacri van Paus Pius XII over de bestrijding van atheïstische propaganda.
    • 11 mei » Mijngasontploffing in de Borinage: 130 doden.
    • 5 juli » De Knesset neemt de Wet op de Terugkeer aan. Deze wet geeft alle Joden het recht om naar Israël te immigreren.
    • 3 november » Argentinië wint het eerste wereldkampioenschap basketbal.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Oers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Oers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Oers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Oers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I265889.php : benaderd 11 februari 2026), "Wilhelmina van Oers (1889-1950)".