Stamboom Eijsermans » Johannes Petrus Burgers

Persoonlijke gegevens Johannes Petrus Burgers 


Gezin van Johannes Petrus Burgers

Hij is getrouwd met Johanna Maria Groenen.

Zij zijn getrouwd op 10 oktober 1916 te Tilburg.

Bron: Burgerlijke stand - Huwelijk, Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen: Toegangnr: 550.156, Inventarisnr: 3050, Gemeente: Tilburg, Soort akte: huwelijk, Aktenummer: 307, Datum: 10-10-1916
Bruidegom Joannes Petrus Burgers, Geboorteplaats: Tilburg
Bruid Joanna Maria Groenen, Geboorteplaats: Tilburg
Vader bruidegom Johannes Burgers, Moeder bruidegom Adriana van der Loo
Vader bruid Wilhelmus Groenen, Moeder bruid Anna Cornelia van Pelt

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Petrus Burgers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Petrus Burgers

Johannes Petrus Burgers
????-

1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 oktober 1916 lag tussen 12,1 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
    • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
    • 24 april » Easter Rising in Ierland.
    • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
    • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
    • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.

Over de familienaam Burgers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Burgers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Burgers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Burgers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I26314.php : benaderd 26 december 2025), "Johannes Petrus Burgers".