De temperatuur op 23 december 1923 lag tussen -0,2 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 6,3 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.
Dag van overlijden 20 juli 2010
De temperatuur op 20 juli 2010 lag tussen 13,7 °C en 29,3 °C en was gemiddeld 23,2 °C. Er was 7,4 uur zonneschijn (46%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
8 januari » Twee dagen voor de start van Afrikaans voetbalkampioenschap in Angola plegen rebellen een aanslag op het nationale elftal van Togo, waarbij zij in de noordelijke streek Cabinda met machinegeweren op de spelersbus schieten als deze onderweg is van het trainingskamp in Congo naar Angola. De buschauffeur overlijdt, zes spelers en drie begeleiders raken gewond.
5 februari » Deense commando’s gaan aan boord van een schip dat even daarvoor geënterd is door gewapende Somalische piraten. De troepen bevrijden de 25 bemanningsleden.
2 mei » FC Twente wordt voor de eerste keer in de geschiedenis kampioen van de Nederlandse Eredivisie door met 0-2 te winnen bij NAC Breda.
6 juni » Bij wedstrijden in Bydgoszcz scherpt de Poolse atlete Anita Włodarczyk haar eigen wereldrecord kogelslingeren (77,96 meter) aan tot 78,30 meter.
11 augustus » In de Sloveense hoofdstad Ljubljana wordt het Stožicestadion geopend.
14 september » Rafael Nadal wint het mannen-enkelspel op de US Open, waarmee hij alle vier grandslamtoernooien ten minste één keer heeft gewonnen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I259788.php : benaderd 19 februari 2026), "Franciscus Adrianus "Frans" Mol (1923-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.