De temperatuur op 11 juni 1911 lag tussen 2,1 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
11 maart » Oprichting van de Franse voetbalclub US Concarneau uit de gelijknamige plaats in Bretagne.
14 maart » Germano Boettcher Sobrinho, Braziliaans voetbaldoelman († 1977)
16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
Trouwdag 4 januari 1940
De temperatuur op 4 januari 1940 lag tussen -10,0 °C en -0,1 °C en was gemiddeld -4,8 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
21 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt tegen België. Het is de laatste interlandwedstrijd onder leiding van Bob Glendenning. Langer dan de Engelse trainer hield niemand het bij de nationale ploeg uit: op 2 november 1924 debuteerde hij.
17 mei » Hitler bepaalt dat Nederland geen militair, maar een civiel Duits bestuur zal krijgen.
20 mei » In Auschwitz wordt een concentratiekamp ingericht.
25 mei » Opening van het Estadio Ramón Tahuichi Aguilera in Santa Cruz de la Sierra, Bolivia.
11 juni » Tweede Wereldoorlog: Britse troepen bombarderen Genua en Turijn in Italië.
31 augustus » Eerste uitgave van het opinieblad Vrij Nederland in een oplage van 1000 exemplaren.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I259509.php : benaderd 10 oktober 2026), "Maria Antonia Moelands (1911-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.