Stamboom Eijsermans » Johannes Michielsen (1884-1973)

Persoonlijke gegevens Johannes Michielsen 


Gezin van Johannes Michielsen

Hij is getrouwd met Cornelia Maria Soethout.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1914 te Chaam, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Lucia Michielsen  1916-1918
  2. (Niet openbaar)
  3. N.N. Michielsen  1921-1921
  4. N.N. Michielsen  1925-1925
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Michielsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Michielsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 maart 1884 lag rond de 3,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
    • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
    • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
    • 1 november » Oprichting van de Gaelic Athletic Association in Thurles, Ierland.
    • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
  • De temperatuur op 7 mei 1914 lag tussen 7,5 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 2,4 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
    • 7 april » De 'Vereeniging tot stichting en exploitatie van vakantie-oorden in Nederland "Zomers Buiten"' wordt opgericht in Amsterdam.
    • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
    • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
    • 28 juli » Oostenrijk-Hongarije verklaart Servië de oorlog, daarmee begint de Eerste Wereldoorlog.
    • 6 september » Kroning van Paus Benedictus XV in Rome.
  • De temperatuur op 12 mei 1973 lag tussen 1,6 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (81%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 8 februari » De Indonesische regering wijst de Amerikaanse fotojournaliste Wyn Sargent uit die als 'antropologisch onderzoek' was getrouwd met een Papoea-stamhoofd.
    • 5 juli » Generaal Juvénal Habyarimana pleegt een staatsgreep in Rwanda en verdrijft president Grégoire Kayibanda uit de macht.
    • 11 september » President van Chili Salvador Allende wordt tijdens een coup door het leger, ondersteund door de CIA, belegerd in het presidentieel paleis en pleegt zelfmoord. Pinochet begint een militair regime dat in 1990 eindigt.
    • 12 september » Het Nederlands voetbalelftal verslaat Noorwegen in Oslo met 2-1 in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Doelpuntenmakers zijn Johan Cruijff en Barry Hulshoff.
    • 4 december » De ruimtesonde Pioneer 10 bereikt de planeet Jupiter.
    • 9 december » Autoloze zondag in Nederland en België.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Michielsen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I258637.php : benaderd 6 oktober 2026), "Johannes Michielsen (1884-1973)".