Stamboom Eijsermans » Johanna de Bruijn (± 1888-????)

Persoonlijke gegevens Johanna de Bruijn 


Gezin van Johanna de Bruijn

Zij is getrouwd met Geardus Witlox.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1918 te Berkel-Enschot.

Huwelijksakte Gerardus Witlox 07-05-1918 Berkel-Enschot

GemeenteBerkel-Enschot
Brontypeboek
Archiefnummer902
RegisternaamHuwelijksregister 1918
CodeBKE_H_1918
Periode register1918
Aktenummer5
PlaatsBerkel-Enschot
Datum07-05-1918

BruidegomGerardus Witlox
GeboorteplaatsHelvoirt
Leeftijd27 jaar

BruidJohanna de Bruijn
GeboorteplaatsBerkel-Enschot
Leeftijd30 jaar

Vader bruidegomJohannes Witlox

Moeder bruidegomRemigia Pijnenburg

Vader bruidPeter de Bruijn

Moeder bruidWilhelmina Verhoeven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna de Bruijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna de Bruijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna de Bruijn

Johannes de Bruijn
± 1815-????
Adriana Brekelmans
± 1815-????

Johanna de Bruijn
± 1888-????

1918

Geardus Witlox
± 1891-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 mei 1918 lag tussen 9,3 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 9,7 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 17 maart » Bij het Overijsselse plaatsje Buurse wordt voor het eerst in Nederland zout aangeboord.
    • 9 april » Succesvolle Duitse aanval in Vlaanderen.
    • 6 juni » slag bij het Belleaubos Gunnery Sgt. Dan Daley spreekt zijn bekende quote uit: ‘C’mon you sons-of-bitches, do you want to live forever?’
    • 3 juli » Suze Groeneweg treedt als eerste vrouwelijke lid toe tot de Tweede Kamer.
    • 14 september » De Tsjecho-Slowaakse republiek benoemt Tomáš Masaryk tot zijn eerste president.
    • 18 november » Letland verklaart zichzelf onafhankelijk van Rusland.

Over de familienaam De Bruijn


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I25557.php : benaderd 27 december 2025), "Johanna de Bruijn (± 1888-????)".