Stamboom Eijsermans » Gerdina Johanna "Dina" Matheeuwsen (1920-2002)

Persoonlijke gegevens Gerdina Johanna "Dina" Matheeuwsen 


Gezin van Gerdina Johanna "Dina" Matheeuwsen

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerdina Johanna "Dina" Matheeuwsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerdina Johanna "Dina" Matheeuwsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerdina Johanna Matheeuwsen

Johannes Vissers
± 1850-1900
Hendrica Oerlemans
± 1850-1924

Gerdina Johanna Matheeuwsen
1920-2002


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 maart 1920 lag tussen -1,3 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,9 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
    • 15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
    • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
    • 31 oktober » Treinongeval in Borne (1 dode en 4 gewonden).
  • De temperatuur op 4 oktober 2002 lag tussen 5,3 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (65%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
    • 11 maart » John R. gijzelt het personeel in de Rembrandttoren in Amsterdam. De man protesteert tegen breedbeeld-tv en denkt dat de zwarte balken in breedbeelduitzendingen verborgen codes bevatten. Hij dacht dat hij personeel van Philips gijzelde, maar hij vergiste zich in de toren. Later die dag pleegde hij zelfmoord.
    • 19 maart » De Amerikaanse militaire Operatie Anaconda eindigt in Afghanistan (begon op 2 maart), na circa vijfhonderd Taliban en al Qaida vechters te hebben gedood. Er waren elf gesneuvelden in de geallieerde troepen.
    • 11 april » In Djerba, Tunesië laten moslimextremisten een tankauto met propaangas ontploffen bij een synagoge: 21 doden.
    • 1 juni » India heeft waarschijnlijk de beschikking over zo'n 150 kernkoppen. Het Pakistaanse arsenaal is op zijn best een derde van dit aantal. Er dreigt een conflict en de Russische president Poetin wil bemiddelen tussen Musharraf en Vajpayee.
    • 19 juni » PandaDroom in de Efteling wordt geopend.
    • 8 juli » Verheffing van de Missio sui juris Urga in Mongolië tot Apostolische Prefectuur Ulaanbaatar.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1919 » Klazien Rotstein-van den Brink, Nederlands kruidenvrouw, beter bekend als Klazien uut Zalk († 1997)
  • 1919 » Irving Kriesberg, Amerikaans expressionistisch kunstschilder († 2009)
  • 1920 » Frits Butzelaar, Nederlands acteur en televisieregisseur († 2000)
  • 1920 » Gijs Stappershoef, Nederlands televisiepionier († 2010)
  • 1920 » Leo Pagano, Nederlands radioverslaggever († 1999)
  • 1921 » René Adriaenssens, Belgisch wielrenner († 1995)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Matheeuwsen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I255297.php : benaderd 16 oktober 2026), "Gerdina Johanna "Dina" Matheeuwsen (1920-2002)".