De temperatuur op 23 december 1928 lag tussen 1,8 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 6,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
25 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Inter Zaprešić onder de naam NK Sava.
5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Amsterdam.
29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
Dag van overlijden 24 maart 2000
De temperatuur op 24 maart 2000 lag tussen 4,9 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
3 januari » Het laatste originele Peanuts-stripverhaal wordt gepubliceerd.
18 januari » Zwemmer Ian Thorpe scherpt in Sydney zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 1.42,54.
26 januari » Gerrit Komrij wordt uitgeroepen tot Dichter des Vaderlands.
22 februari » In seksclub 'Esther' in Haarlem worden vier mensen vermoord, onder wie een lid en een kandidaat-lid van de Hells Angels; het blijkt om een criminele afrekening te gaan.
17 maart » In Oeganda plegen meer dan 300 aanhangers van een occulte sekte collectief zelfmoord.
26 april » Het Andorrees voetbalelftal behaalt de grootste overwinning uit haar geschiedenis. De ploeg wint in een vriendschappelijk duel op eigen veld met 2-0 van Wit-Rusland.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I254661.php : benaderd 20 oktober 2026), "Franciscus Johannes "Frans" Martens (1928-2000)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.