Stamboom Eijsermans » Johanna Petronella Maas (1907-1993)

Persoonlijke gegevens Johanna Petronella Maas 


Gezin van Johanna Petronella Maas

Zij is getrouwd met Petrus Leonardus Johannes van Lieshout.

Zij zijn getrouwd op 6 juli 1936 te Tilburg, zij was toen 29 jaar oud.

BruidegomPetrus Leonardus Johannes van Lieshout
Leeftijd31
GeboorteplaatsGoirle
Vader bruidegomJohannes Franciscus van Lieshout
Moeder bruidegomJohanna Theresia Verrijt
BruidJohanna Petronella Maas
Leeftijd29
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidWaltherus Maas
Moeder bruidPetronella Francisca Fouchier
Datum huwelijk06-07-1936
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1936
Toegangsnr.405
Inv.nr.550
Aktenummer318

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Petronella Maas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Petronella Maas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Petronella Maas

Adriaan Maas
1811-1892

Johanna Petronella Maas
1907-1993

1936

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 februari 1907 lag tussen -0,3 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 4,7 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
  • De temperatuur op 6 juli 1936 lag tussen 9,8 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
    • 16 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 8 september » Verloving tussen prinses Juliana der Nederlanden en Bernhard van Lippe-Biesterfeld.
    • 5 oktober » Totstandkoming van de eerste communicatie via coax-kabel, tussen New York en Philadelphia.
    • 23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.
    • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
  • De temperatuur op 17 oktober 1993 lag tussen -0,6 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (78%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Gewapende mannen vallen de belangrijkste militaire basis in de Togolese hoofdstad Lomé aan in een poging president Étienne Eyadéma ten val te brengen.
    • 9 augustus » Koning Albert II wordt na het overlijden van zijn broer Boudewijn I de zesde koning van België.
    • 31 augustus » Vijftien mensen, onder wie enkele Portugezen, vinden de dood bij aanvallen door het rebellenleger van UNITA-leider Jonas Savimbi op de Angolese stad Cuito.
    • 31 oktober » Georgische regeringstroepen en aanhangers van de vroegere Georgische president Zviad Gamsachoerdia zijn verwikkeld in zware gevechten om de strategisch belangrijke stad Senaki in het westen van Georgië.
    • 4 november » Russische troepen landen in de Georgische kuststad Poti om de haven en de spoorlijn in West-Georgië te beschermen tegen aanvallen van de rebellen van ex-president Zviad Gamsachoerdia.
    • 13 december » De Angolese verzetsbeweging UNITA besluit het overleg met de regering in de Zambiaanse hoofdstad Lusaka te boycotten, nadat UNITA-leider Jonas Savimbi bij een luchtaanval ternauwernood aan de dood zou zijn ontsnapt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Maas

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Maas.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Maas.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Maas (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I252768.php : benaderd 23 oktober 2026), "Johanna Petronella Maas (1907-1993)".