Stamboom Eijsermans » Adrianus Luijten (1903-1985)

Persoonlijke gegevens Adrianus Luijten 


Gezin van Adrianus Luijten

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Luijten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Luijten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Luijten

Johannes Luijten
± 1850-1909

Adrianus Luijten
1903-1985


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 april 1903 lag tussen 2,5 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (67%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
    • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
    • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
    • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
    • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
    • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
  • De temperatuur op 6 november 1985 lag tussen 2,9 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (49%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 29 maart » Abonneetelevisiezender FilmNet wordt opgericht.
    • 25 april » De verlenging van de Rotterdamse metro naar Spijkenisse wordt geopend.
    • 11 mei » Paus Johannes Paulus II arriveert in Nederland voor een officieel bezoek. In Utrecht breken rellen uit en de Mobiele Eenheid probeert de demonstranten uit elkaar te houden.
    • 23 augustus » Atleet Rob Druppers verbetert in Berlijn zijn eigen drie maanden oude Nederlands record op de 1500 meter (3.36,38) met een tijd van 3.35,07.
    • 16 oktober » Het Nederlands voetbalelftal verliest in de play-offs voor deelname aan het WK voetbal 1986 de eerste wedstrijd van België. Frank Vercauteren tekent voor de enige treffer, nadat Oranje al na vier minuten met tien man speelt na de rode kaart voor Wim Kieft.
    • 18 november » De strip Casper en Hobbes, origineel Calvin & Hobbes, verschijnt voor het eerst in een krant.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Luijten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Luijten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Luijten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Luijten (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I252059.php : benaderd 14 oktober 2026), "Adrianus Luijten (1903-1985)".