Stamboom Eijsermans » Adriana Johanna Luijten (1907-1989)

Persoonlijke gegevens Adriana Johanna Luijten 


Gezin van Adriana Johanna Luijten

Zij is getrouwd met Johannes Cornelis Gerritsen.

Zij zijn getrouwd op 21 maart 1930 te Eindhoven, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Johanna Luijten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Johanna Luijten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Johanna Luijten

Dimphena Roelen
± 1852-1930
Franciscus Luijten
± 1874-1928

Adriana Johanna Luijten
1907-1989

1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 februari 1907 lag tussen -2,3 °C en 0,9 °C en was gemiddeld -1,0 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
    • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
    • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
    • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
  • De temperatuur op 21 maart 1930 lag tussen 0,8 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 maart » De Amerikaans astronoom Clyde Tombaugh maakt melding van de ontdekking van de planeet Pluto.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
  • De temperatuur op 1 januari 1989 lag tussen 5,5 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Een Paraguayaanse rechter vaardigt een arrestatiebevel uit tegen Gustavo Stroessner, de oudste zoon van de in februari afgezette president Alfredo Stroessner. Stroessner jr. wordt beschuldigd van corruptie en het op onrechtmatige wijze verwerven van rijkdom.
    • 9 april » Sovjettroepen maken een bloedig einde (achttien doden) aan een demonstratie van enkele duizenden Georgiërs in de hoofdstad Tbilisi.
    • 22 april » Eric Van Lancker wint de 24ste editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 5 juni » Tijdens de studentenopstand in Peking stopt één man (tankman) voor het oog van de camera's een colonne tanks.
    • 17 november » In Tsjecho-Slowakije begint de Fluwelen Revolutie.
    • 29 december » Václav Havel wordt president van Tsjecho-Slowakije.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Luijten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Luijten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Luijten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Luijten (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I252052.php : benaderd 16 oktober 2026), "Adriana Johanna Luijten (1907-1989)".