De temperatuur op 22 december 1907 lag tussen 5,8 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
Dag van overlijden 18 mei 1982
De temperatuur op 18 mei 1982 lag tussen 9,7 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (9%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
19 maart » Falklandoorlog: Argentijnen komen aan op Zuid-Georgia, een voorbode voor de oorlog.
1 mei » Britse bommenwerpers bombarderen het vliegveld van de hoofdstad van de Falklandeilanden Port Stanley.
9 juli » Coca-Cola introduceert Cola Light
23 juli » De Internationale walviscommissie besluit om de commerciële vangst van walvissen te beëindigen per 1985-86
17 augustus » Onderdelen van het leger van de Seychellen komen in opstand en spreken hun trouw uit aan president France-Albert René.
8 december » In Suriname worden 15 critici van het bewind van Desi Bouterse - voornamelijk journalisten, vakbondsmensen en advocaten - vermoord (zie Decembermoorden).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I251430.php : benaderd 20 oktober 2026), "Petrus Augustinus van Loon (1907-1982)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.