De temperatuur op 22 maart 1919 lag tussen -1,1 °C en 3,4 °C en was gemiddeld 0,9 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
11 maart » Het Paraguayaans voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis en verliest thuis met 5-1 van buurland Argentinië.
7 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk.
14 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Radzionków.
23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.
7 oktober » De Nederlandse luchtvaartmaatschappij KLM wordt opgericht en is daarmee de oudst bestaande luchtvaartmaatschappij van de wereld.
6 november » Eerste radio-uitzending in Nederland voor een algemeen publiek verzorgd door radiopionier Hanso Schotanus à Steringa Idzerda
Trouwdag 12 december 1963
De temperatuur op 12 december 1963 lag tussen -5,0 °C en 0,9 °C en was gemiddeld -1,4 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
15 januari » Na met behulp van het leger een staatsgreep te hebben gepleegd, wordt ex-premier Nicolas Grunitzky geïnstalleerd als president van de republiek Togo.
24 juni » Demonstratie van de eerste videorecorder, in de studio's van de BBC.
1 juli » De postcode wordt geïntroduceerd voor post in de VS.
23 oktober » Wielervereniging De Windmolens uit Geffen wordt opgericht.
19 december » Première van de Nederlandse documentairefilm Alleman van Bert Haanstra, met medewerking van Simon Carmiggelt.
26 december » Eerste Amerikaanse single van The Beatles, I Want to Hold Your Hand/I saw her standing there, wordt uitgebracht.
Dag van overlijden 11 oktober 2000
De temperatuur op 11 oktober 2000 lag tussen 7,8 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 8,7 mm neerslag gedurende 5,4 uur. Er was 4,5 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
18 januari » Zwemmer Ian Thorpe scherpt in Sydney zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 1.42,54.
2 september » Het Nederlands voetbalelftal begint de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 2002 met een gelijkspel (2-2) tegen Ierland. Het is de eerste wedstrijd onder leiding van bondscoach Louis van Gaal, die twee spelers laat debuteren: Arnold Bruggink en Wilfred Bouma, beiden van PSV.
22 september » Lars Frölander scherpt bij de Olympische Spelen in Sydney zijn eigen Europees record op de 100 meter vlinderslag aan tot 52,00.
24 september » De Servische president Slobodan Milošević moet het onderspit delven bij de door hem uitgeschreven vervroegde verkiezingen. Oppositieleider Vojislav Koštunica wint.
17 oktober » De Zimbabwaanse regering schakelt het leger in om rellen in de hoofdstad Harare de kop in te drukken. Een reeks van zwarte buitenwijken is voor de tweede opeenvolgende dag het toneel van protesten tegen de stijgende prijzen voor brood en openbaar vervoer.
2 november » Het ISS wordt vanaf nu permanent bewoond.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I251390.php : benaderd 14 oktober 2026), "Petronella Adriana Johanna van Loon (1919-2000)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.