De temperatuur op 23 oktober 1912 lag tussen 4,7 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 8,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
12 juni » Oprichting van de Hondurese voetbal- en honkbalclub Club Deportivo Olimpia in de hoofdstad Tegucigalpa.
15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
Dag van overlijden 2 januari 2002
De temperatuur op 2 januari 2002 was gemiddeld -2,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
9 maart » Herbegrafenis van kardinaal Stefano Borgia (1731-1804) in de kathedraal van Velletri.
23 mei » Paus Johannes Paulus II reist van Azerbeidzjan naar Bulgarije voor een vierdaags bezoek.
31 mei » In de openingswedstrijd van het WK voetbal verliest titelverdediger Frankrijk in Seoel met 1-0 van debutant Senegal door een treffer van Papa Bouba Diop.
19 juni » PandaDroom in de Efteling wordt geopend.
14 juli » De Nederlandse wielrenner Karsten Kroon wint de achtste etappe in de Ronde van Frankrijk van St. Martin-de-Landelles naar Plouay.
11 december » Een Ariane 5 raket van de ESA vernietigt zichzelf drie minuten na de start omdat ze uit koers raakt door problemen met de software.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I251214.php : benaderd 23 oktober 2026), "Maria Cornelia Elisabeth van Loon (1912-2002)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.