Stamboom Eijsermans » Johannes Petrus van Loon (1911-1995)

Persoonlijke gegevens Johannes Petrus van Loon 


Gezin van Johannes Petrus van Loon

Hij is getrouwd met Dina Veltman.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Petrus van Loon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Petrus van Loon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Petrus van Loon

Johanna Buijs
1844-1906

Johannes Petrus van Loon
1911-1995


Dina Veltman
1905-1990


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 juni 1911 lag tussen 8,5 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 3,9 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
    • 31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
    • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
    • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
    • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
    • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
  • De temperatuur op 5 september 1995 lag tussen 11,4 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (34%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Aegon ziet de winst in de eerste drie maanden van 1995 met ruim 11 procent stijgen tot 289 miljoen gulden.
    • 18 mei » De brouwer Scottish & Newcastle, in Nederland eigenaar van Center Parcs, neemt branchegenoot Courage over van de Australische bierproducent Foster's.
    • 19 mei » De regering van Zaïre vaardigt 'nieuwe instructies' uit, waardoor quarantainemaatregelen beperkt blijven tot ziekenhuizen, plaatsen waar mensen aan het ebolavirus zijn overleden of waar een vermoeden van besmetting bestaat.
    • 7 juni » Luxemburg wint op eigen veld verrassend met 1-0 van Tsjechië door een doelpunt van Guy Hellers in de 89ste minuut. Nederland behoudt daardoor uitzicht op deelname aan het EK voetbal van 1996 in Engeland, ondanks de eigen nederlaag tegen Wit-Rusland (1-0).
    • 30 augustus » In Tokio wordt een voetbalbenefietwedstrijd gespeeld ten behoeve van de slachtoffers van de aardbeving in Kobe.
    • 9 september » Ajax-voetballer Patrick Kluivert veroorzaakt een dodelijk ongeluk in een geleende, onverzekerde BMW-sportauto.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Loon

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Loon.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Loon.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Loon (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I251082.php : benaderd 18 oktober 2026), "Johannes Petrus van Loon (1911-1995)".