Stamboom Eijsermans » Johanna Antonetta Adriana van Loon (1924-2005)

Persoonlijke gegevens Johanna Antonetta Adriana van Loon 


Gezin van Johanna Antonetta Adriana van Loon

Zij is getrouwd met Cornelius Jacobus Ignatius van Dongen.

Zij zijn getrouwd


Notities over Johanna Antonetta Adriana van Loon

circa 2008 Kloosplantsoen 439 Ridderkerk

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Antonetta Adriana van Loon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Antonetta Adriana van Loon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Antonetta Adriana van Loon

Johanna Buijs
1844-1906

Johanna Antonetta Adriana van Loon
1924-2005



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 maart 1924 lag tussen -1,5 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Oprichting van de Féderation Internationale de Hockey (FIH), oftewel de overkoepelende wereldhockeybond, op initiatief van de Fransman Paul Léautey.
    • 23 juli » Oprichting van de Deense voetbalclub Esbjerg fB.
    • 6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
    • 1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
    • 30 oktober » Wereldspaardag is 30 oktober 1924 in het leven geroepen op het eerste internationale spaarbankcongres van de Wereldvereniging van Spaarbanken in Milaan, Italië. De dag is bedoeld om mensen wereldwijd bewust te maken van het belang van sparen.
    • 1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.
  • De temperatuur op 7 april 2005 lag tussen 7,0 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 7,2 uur zonneschijn (54%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 1 maart » Het Amerikaans Hooggerechtshof bepaalt dat het ter dood veroordelen van minderjarigen ongrondwettelijk is.
    • 1 juni » De Nederlandse burgers stemmen met een grote meerderheid (61,6%) tegen het Verdrag tot vaststelling van een Grondwet voor Europa.
    • 24 juli » Lancering van TeleSUR, een initiatief, onder impuls van de Venezolaanse president Hugo Chávez, van de Zuid-Amerikaanse regeringen van Argentinië, Brazilië, Cuba, Uruguay en Venezuela, dat een tegenhanger wenst te worden voor bijvoorbeeld CNN qua berichtgeving over Zuid-Amerika en dat de regionale integratie wil bevorderen. De Venezolaanse regering heeft 51% van de aandelen van Telesur in handen. De Amerikaanse regering reageert uiterst kritisch op dit volgens haar anti-Amerikaanse initiatief.
    • 16 augustus » Frère Roger, theoloog en oprichter van de Taizégemeenschap wordt neergestoken.
    • 29 augustus » De orkaan Katrina richt zware schade aan in enkele zuidelijke Amerikaanse staten.
    • 6 december » De Top 4000, de langste hitlijst ooit, wordt uitgezonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Loon

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Loon.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Loon.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Loon (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I250958.php : benaderd 20 oktober 2026), "Johanna Antonetta Adriana van Loon (1924-2005)".