Stamboom Eijsermans » Catharina Johanna Loijmans (1911-1993)

Persoonlijke gegevens Catharina Johanna Loijmans 


Gezin van Catharina Johanna Loijmans

Zij is getrouwd met Wilhelmus Cornelis Kock.

Zij zijn getrouwd op 16 april 1937 te Gilze en Rijen, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Johanna Loijmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Johanna Loijmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Johanna Loijmans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 december 1911 lag tussen 4,6 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 2,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
    • 11 maart » Oprichting van de Franse voetbalclub US Concarneau uit de gelijknamige plaats in Bretagne.
    • 14 maart » Germano Boettcher Sobrinho, Braziliaans voetbaldoelman († 1977)
    • 15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
    • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
    • 12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .
  • De temperatuur op 16 april 1937 lag tussen 7,4 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 4,5 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
    • 28 mei » Het Britse kabinet van Neville Chamberlain treedt aan.
    • 4 juni » Introductie van de winkelwagen door supermarkteigenaar Sylvan Goldman.
    • 2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.
    • 14 juli » Oprichting Hockeyclub 's-Hertogenbosch.
  • De temperatuur op 7 augustus 1993 lag tussen 9,9 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (27%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Het Israëlische parlement heft de wet op die contacten met de PLO verbiedt.
    • 26 januari » De Europese Gemeenschap schort de ontwikkelingshulp aan Togo op uit protest tegen het bloedig neerslaan van een betoging tegen de regering in de hoofdstad Lomé, waarbij ten minste zestien doden vielen.
    • 24 april » Rolf Järmann wint de 28e editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 12 juli » Een menigte woedende Somaliërs doodt vier buitenlandse journalisten na een aanval van VN-troepen op een gebouw van de militie van de gezochte Somalische krijgsheer Mohammed Farrah Aidid, waarbij zeker zestien Somaliërs werden gedood.
    • 30 augustus » De Zuid-Afrikaanse anti-apartheidsorganisatie ANC biedt excuses aan voor de misdaden die hun leden hebben begaan in de gevangenkampen van de beweging gedurende de jaren 70 en 80 van de 20e eeuw.
    • 10 september » Ondanks een oproep van hun leider Radovan Karadžić zetten Bosnisch-Servische militairen hun rebellie voort in de stad Banja Luka.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Loijmans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Loijmans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Loijmans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Loijmans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I249731.php : benaderd 29 september 2026), "Catharina Johanna Loijmans (1911-1993)".