De temperatuur op 30 januari 1934 lag tussen -4,3 °C en 3,6 °C en was gemiddeld 0,2 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 2,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
11 april » In de nacht van 10 op 11 april worden uit de Sint-Baafskathedraal twee panelen van Het Lam Gods gestolen.
1 september » De Spelling-Marchant wordt ingevoerd.
19 september » Bruno Hauptmann wordt gearresteerd voor de moord op de zoon van Charles Lindbergh.
8 oktober » Bruno Hauptmann wordt aangeklaagd voor de moord op Charles Lindbergh Jr.
9 oktober » Moord op koning Alexander I van Joegoslavië in Marseille tijdens een staatsbezoek aan Frankrijk. Ook de Franse minister van buitenlandse zaken Louis Barthou komt bij de aanslag om het leven.
Dag van overlijden 9 maart 1993
De temperatuur op 9 maart 1993 lag tussen -1,3 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (91%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
10 januari » Zwemster Franziska van Almsick scherpt in Peking haar eigen, vier dagen oude wereldrecord op de 100 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 53,33.
9 mei » In Paraguay worden de eerste vrije en democratische verkiezingen na meer dan een halve eeuw gekenmerkt door fraude, sabotage en andere onregelmatigheden.
29 juni » Hutu-kandidaat Melchior Ndadaye wint de presidentsverkiezingen in Burundi ten koste van zittend leider Pierre Buyoya.
3 juli » Huwelijk van erfprins Alois van Liechtenstein en prinses Sophie in Beieren in Vaduz.
10 september » Ondanks een oproep van hun leider Radovan Karadžić zetten Bosnisch-Servische militairen hun rebellie voort in de stad Banja Luka.
2 december » Drugsbaron Pablo Escobar wordt doodgeschoten in Medellín (Colombia).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I247499.php : benaderd 29 september 2026), "Adriana Maria Leijten (1934-1993)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.