Stamboom Eijsermans » Maria de Leeuw (1871-1927)

Persoonlijke gegevens Maria de Leeuw 


Gezin van Maria de Leeuw

Zij is getrouwd met Antonius de Swart.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1904 te Alphen en Riel, zij was toen 32 jaar oud.

Huwelijksakte Antonius de Swart 07-05-1904 Alphen en Riel
Gemeente Alphen en Riel
Brontype boek
Registernaam Huwelijksregister 1904
Code ALRL_H_1904
Periode register 1904
Aktenummer 7
Plaats Alphen en Riel
Datum 07-05-1904

Bruidegom Antonius de Swart
Geboorteplaats Gilze en Rijen
Leeftijd 34 jaar

Bruid Maria de Leeuw
Geboorteplaats Oosterhout
Leeftijd 32 jaar

Vader bruidegom Johannes de Swart

Moeder bruidegom Antonia Houtepen

Vader bruid Jacobus de Leeuw

Moeder bruid Anna Maria Knaapen

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria de Leeuw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria de Leeuw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria de Leeuw


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 december 1871 lag rond de 5,5 °C. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Wilhelm I wordt de eerste keizer van het Duitse Keizerrijk.
    • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
    • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
    • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
    • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
  • De temperatuur op 7 mei 1904 lag tussen 4,6 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
    • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
    • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
    • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
    • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
    • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
  • De temperatuur op 24 april 1927 lag tussen 4,3 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 4,1 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
    • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
    • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
    • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Leeuw

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Leeuw.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Leeuw.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Leeuw (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I247222.php : benaderd 4 oktober 2026), "Maria de Leeuw (1871-1927)".