Stamboom Eijsermans » Carolina "Lien" Brouwers (± 1918-)

Persoonlijke gegevens Carolina "Lien" Brouwers 


Gezin van Carolina "Lien" Brouwers

Zij is getrouwd met Marinus Adrianus Beekmans.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1937 te Gilze en Rijen.

Huwelijksregister Gilze en Rijen 1937
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte
(Akte)datum: 22-04-1937
Plaats: Gilze en Rijen
Vader van de bruidegom
Johannes Beekmans
Moeder van de bruidegom
Catharina Heijmans
Bruidegom
Marinus Adrianus Beekmans
leeftijd 29, geboren te Drunen
Bruid
Carolina Brouwers
leeftijd 19, geboren te Oosterhout
Vader van de bruid
Antonie Brouwers
Moeder van de bruid
Johanna francisca Pellis
Bronvermelding
Huwelijksregister Gilze en Rijen 1937, archiefnummer 405, inventarisnummer 235, aktenummer 13
Gemeente: Gilze en Rijen
Periode: 1937

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Carolina "Lien" Brouwers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Carolina "Lien" Brouwers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Carolina Brouwers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 april 1937 lag tussen 4,1 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Een ontploffing in een schoolgebouw in New London veroorzaakt een instorting en meer dan 450 doden.
    • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 4 juni » Introductie van de winkelwagen door supermarkteigenaar Sylvan Goldman.
    • 2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.
    • 14 juli » Oprichting Hockeyclub 's-Hertogenbosch.
    • 9 december » De Slag om Nanking begint.

Over de familienaam Brouwers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brouwers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brouwers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brouwers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I24690.php : benaderd 26 december 2025), "Carolina "Lien" Brouwers (± 1918-)".