Stamboom Eijsermans » Lucia Elisabeth Lanslots (1900-1982)

Persoonlijke gegevens Lucia Elisabeth Lanslots 


Gezin van Lucia Elisabeth Lanslots

Zij is getrouwd met Hendrikus Johannes Pelkmans.

Zij zijn getrouwd op 23 februari 1927 te Alphen en Riel, zij was toen 26 jaar oud.

BruidegomHendrikus Johannes Pelkmans
Leeftijd36
GeboorteplaatsAlphen en Riel
Vader bruidegomAntonie Pelkmans
Moeder bruidegomCornelia Adriana Verhoeven
BruidLucia Elisabeth Lanslots
Leeftijd26
GeboorteplaatsAlphen en Riel
Vader bruidJacobus Lanslots
Moeder bruidJacoba Biemans
Datum huwelijk23-02-1927
PlaatsAlphen en Riel
BronHuwelijksregister Alphen en Riel 1927
Toegangsnr.550
Inv.nr.66
Aktenummer7

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lucia Elisabeth Lanslots?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lucia Elisabeth Lanslots

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lucia Elisabeth Lanslots

Lucia Elisabeth Lanslots
1900-1982

1927

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 december 1900 lag rond de 8,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
    • 1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
    • 15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
    • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
    • 16 december » Frankrijk en Italië sluiten een geheim verdrag om de invloedssfeer van beide landen in Noord-Afrika te verdelen.
    • 16 december » Oprichting van de Duitse voetbalclub Alemannia Aachen.
  • De temperatuur op 23 februari 1927 lag tussen 3,7 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
    • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
    • 31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.
    • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
  • De temperatuur op 11 februari 1982 lag tussen 2,1 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Vladimir Salnikov scherpt in Moskou zijn eigen wereldrecord op de 1500meter vrije slag aan tot 14.56,35. Het oude record (14.58,27) stond sinds 22 juli 1980 op naam van de Russische zwemmer.
    • 14 maart » François Sterchele, Belgisch voetballer († 2008)
    • 14 maart » Juanito Sequeira, Nederlands voetballer
    • 9 juli » Een Boeing 727, Pan Am vlucht 759, stort neer in Kenner (Louisiana). Alle 145 inzittenden en acht mensen op de grond komen om het leven.
    • 22 september » Het Nederlands voetbalelftal herstelt van de matige start van de EK-kwalificatiereeks en verslaat Ierland in Rotterdam met 2-1. René van de Kerkhof speelt zijn 47ste en laatste interland voor Oranje, René van der Gijp (Lokeren) debuteert.
    • 26 november » De Zilveren Camera 1982, de prijs voor de beste Nederlandse persfoto van het jaar, wordt gewonnen door de Amsterdamse freelance-fotograaf Dirk-Jan Prins voor zijn foto van de arrestatie van de Brit Allan R., die op 6 augustus in Amsterdam een politieman doodschoot.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lanslots

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lanslots.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lanslots.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lanslots (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I245814.php : benaderd 27 december 2025), "Lucia Elisabeth Lanslots (1900-1982)".