De temperatuur op 4 maart 1907 lag tussen -1,7 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
Trouwdag 3 oktober 1936
De temperatuur op 3 oktober 1936 lag tussen -1,2 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
22 februari » Drie Hongaars-Nederlandse zussen nemen in Italië hun eerste lied Guarany Guaranà op als het Trio Lescano.
8 september » Verloving tussen prinses Juliana der Nederlanden en Bernhard van Lippe-Biesterfeld.
13 september » Voor de tweede maal wordt Loen, Noorwegen, getroffen door een vloedgolf nadat een enorm rotsblok in een meer is gevallen. Er vallen 74 doden.
25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.
12 december » De Moerdijkbrug over het Hollandsch Diep wordt geopend.
Dag van overlijden 21 oktober 1986
De temperatuur op 21 oktober 1986 lag tussen 8,5 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 18,6 mm neerslag gedurende 12,8 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
25 april » Het .nl-domein wordt als een van de eerste topleveldomeinen overgedragen aan Piet Beertema van het CWI.
25 april » Kroonprins Makhosetive wordt in Swaziland gekroond tot koning en neemt de naam Mswati III aan.
30 april » Verbod op de walvisvangst.
24 juni » Matt Biondi scherpt in Orlando zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 48,74. Het oude record (48,95) stond sinds 6 augustus 1985 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
26 juni » De laatste schuifdeur van de Oosterscheldekering wordt geplaatst.
18 oktober » Bij het WK hockey in Londen komt de Nederlandse ploeg niet verder dan de zevende plaats. In de afsluitende wedstrijd, de laatste interland van strafcornerkanon Ties Kruize, wordt Polen met 7-2 verslagen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I242937.php : benaderd 2 oktober 2026), "Franciscus Krijnen (1907-1986)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.