12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
8 september » De Galvestonorkaan eist 6000 tot 12.000 levens in Texas.
31 oktober » Officiële oprichtingsdatum van de voetbalafdeling van omnisportclub AA La Gantoise, het huidige KAA Gent.
23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
Dag van overlijden 7 november 1975
De temperatuur op 7 november 1975 lag tussen 5,2 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
18 januari » Vanaf vandaag staat de psycholoog Henk Jurriaans 25 dagen lang elke dag een uur als levend kunstwerk in het Amsterdamse Stedelijk Museum.
28 februari » Een Londense metrotrein van de Northern Line schiet bij het eindpunt door het stootblok op station Moorgate, waarbij 43 personen omkomen.
22 maart » Teach-In wint in Stockholm, Zweden, het 20e Eurovisiesongfestival met het liedje "Ding-a-dong".
10 juni » De Tweede Kamer kiest de F-16 als opvolger van de Starfighter.
13 oktober » Openingsceremonie van de zevende Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Mexico-Stad.
22 november » Door een doelpunt van Fabio Capello verliest het Nederlands voetbalelftal in Rome met 1-0 van Italië in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I239623.php : benaderd 13 oktober 2026), "Elisabeth Antonia Kock (1900-1975)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.