Stamboom Eijsermans » Wilhelmina Maria van de Klundert (1891-1932)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Maria van de Klundert 


Gezin van Wilhelmina Maria van de Klundert

Zij is getrouwd met Christianus Antonius Donkers.

Zij zijn getrouwd op 17 november 1921 te Teteringen, zij was toen 30 jaar oud.

BruidegomChristianus Antonius Donkers
Leeftijd30
GeboorteplaatsBreda
Vader bruidegomHendrikus Cornelis Donkers
Moeder bruidegomCatharina Bos
BruidWilhelmina Maria van de Klundert
Leeftijd30
GeboorteplaatsGilze en Rijen
Vader bruidMarijn van de Klundert
Moeder bruidMaria Tuijtelaars
Datum huwelijk17-11-1921
PlaatsTeteringen
BronHuwelijksregister Teteringen 1921
Toegangsnr.550
Inv.nr.2970
Aktenummer69
DiversenAkte bevat meer informatie.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Maria van de Klundert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Maria van de Klundert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Maria van de Klundert

Wilhelmina Maria van de Klundert
1891-1932

1921

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Akten van geboorte in de Gemeente Gilze en Rijen 27 wijk A nummer 285

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 april 1891 lag rond de 11,8 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
    • 29 januari » Liliuokalani wordt koningin van Hawaï.
    • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
    • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
    • 21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.
    • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
  • De temperatuur op 17 november 1921 lag tussen -2,1 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
    • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
    • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
    • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
    • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
  • De temperatuur op 8 februari 1932 lag tussen -4,6 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
    • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
    • 11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
    • 18 juli » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Padang in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1885 » Maria Bouwmeester, Nederlands feministe en vakbondsbestuurster († 1956)
  • 1886 » Willy Derby, Nederlands zanger († 1944)
  • 1890 » Fie Carelsen, Nederlands actrice, echtgenote van Jean-Louis Pisuisse († 1975)
  • 1892 » Hermann Kemper, Duits uitvinder van de magneetzweeftrein († 1977)
  • 1893 » Clas Thunberg, Fins natuurijsschaatser († 1973)
  • 1894 » Pieter Jacob Six, Nederlands verzetsstrijder in WOII († 1986)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Klundert


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I239253.php : benaderd 2 oktober 2026), "Wilhelmina Maria van de Klundert (1891-1932)".