Stamboom Eijsermans » Josepha Maria Kloks (1903-)

Persoonlijke gegevens Josepha Maria Kloks 


Gezin van Josepha Maria Kloks

Zij is getrouwd met Hubertus Wilhelmus Johannes Maria Naaijkens.

Zij zijn getrouwd op 23 oktober 1933 te Gilze en Rijen, zij was toen 30 jaar oud.

Bruidegom Hubertus Wilhelmus Johannes Maria Naaijkens
Leeftijd 27
Geboorteplaats Tilburg
Vader bruidegom Henricus Josephus Naaijkens
Moeder bruidegom Cornelia Maria van der Meijden
Bruid Josepha Maria Kloks
Leeftijd 30
Geboorteplaats Teteringen
Vader bruid Antonius Kloks
Moeder bruid Geerdina Maria Quirijnen
Datum huwelijk 23-10-1933
Plaats Gilze en Rijen

Bron Huwelijksregister Gilze en Rijen 1933
Toegangsnr. 405
Inv.nr. 235
Aktenummer 40

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josepha Maria Kloks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josepha Maria Kloks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josepha Maria Kloks

Josepha Maria Kloks
1903-????

1933

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 maart 1903 lag tussen 2,4 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (81%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
    • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
    • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
    • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
  • De temperatuur op 23 oktober 1933 lag tussen 5,7 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Quincy Jones, Amerikaans muziekproducer
    • 22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
    • 27 maart » Uitvinding van polyethyleen door Reginald Gobson en Eric Fawcett.
    • 14 juli » In Duitsland worden alle politieke partijen behalve de NSDAP verboden.
    • 22 juli » Wiley Post wordt de eerste persoon die alleen om de wereld vliegt. Hij legt 25 094km af in 7 dagen, 18 uur en 45 minuten.
    • 14 augustus » Emilio Comici en de gebroeders Dimai beklimmen als eerste de onmogelijk geachte noordwand van de Cima Grande (Drei Zinnen).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kloks

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kloks.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kloks.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kloks (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I239036.php : benaderd 11 februari 2026), "Josepha Maria Kloks (1903-)".