13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
Dag van overlijden 18 oktober 1980
De temperatuur op 18 oktober 1980 lag tussen 5,4 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (35%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
2 februari » Vierhonderd gevangenen beginnen in de overvolle gevangenis van Santa Fe in de Amerikaanse staat New Mexico een opstand die eindigt met ruim veertig doden en grote verwoestingen.
11 mei » FC Utrecht speelt in de laatste speelronde met 2-2 gelijk tegen PEC Zwolle en plaatst zich voor het eerst in de geschiedenis voor Europees voetbal.
14 augustus » Op de Poolse Lenin-scheepswerf begint de staking die voor velen als het begin van de val van het communisme in het Oostblok gezien wordt en leidt tot de oprichting van Solidarność. Lech Wałęsa is de aanvoerder van stakingen in Gdańsk.
21 oktober » President Siad Barre van Somalië kondigt de noodtoestand af in zijn land en trekt voor onbepaalde tijd alle macht naar zich toe.
26 oktober » Zaligverklaring van de Italianen Luigi Orione (1872-1940), priester, Bartolomeüs Longo (1841-1926), stichter van het Heiligdom van Onze Lieve Vrouw van de Rozenkrans in Pompeï, en Maria Anna Sala (1829-1891), religieuze, in Rome door Paus Johannes Paulus II.
19 november » Het Nederlands voetbalelftal verliest ook de tweede wedstrijd in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1982. België wint in Brussel met 1-0 door een rake strafschop na rust van spits Erwin Vandenbergh.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I238470.php : benaderd 7 oktober 2026), "Alfons Kleeren (1898-1980)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.