Stamboom Eijsermans » Lamberta Adriana Klaassen (1895-1932)

Persoonlijke gegevens Lamberta Adriana Klaassen 


Gezin van Lamberta Adriana Klaassen

Zij is getrouwd met Antonius Henricus Krijnen.

Zij zijn getrouwd op 16 november 1916 te Amsterdam, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Maria Krijnen  1918- 
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lamberta Adriana Klaassen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lamberta Adriana Klaassen

Lamberta Adriana Klaassen
1895-1932

1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 februari 1895 lag rond de -2,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
    • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
    • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
    • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
    • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
    • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
  • De temperatuur op 16 november 1916 lag tussen -3,1 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 0,2 °C. Er was 3,8 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
    • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
    • 17 juli » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de eerste editie van de Copa América door naaste concurrent Argentinië in de slotwedstrijd op 0-0 te houden.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Ñublense.
    • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
    • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
  • De temperatuur op 17 mei 1932 lag tussen 9,3 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
    • 27 februari » James Chadwick verifieert experimenteel het bestaan van het neutron, dat hij al eerder vermoedde.
    • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
    • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
    • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
    • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Klaassen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klaassen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klaassen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klaassen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I238236.php : benaderd 4 oktober 2026), "Lamberta Adriana Klaassen (1895-1932)".