Stamboom Eijsermans » Carolus Josephus Adrianus Kin (1921-2004)

Persoonlijke gegevens Carolus Josephus Adrianus Kin 


Gezin van Carolus Josephus Adrianus Kin

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 26 mei 1953, hij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Carolus Josephus Adrianus Kin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Carolus Josephus Adrianus Kin

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Carolus Josephus Adrianus Kin

Carolus Josephus Adrianus Kin
1921-2004

1953
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 februari 1921 lag tussen -1,5 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
    • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
    • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
    • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
    • 30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.
    • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
  • De temperatuur op 26 mei 1953 lag tussen 10,0 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (17%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
    • 14 april » Invasie van de Vietminh in Laos.
    • 7 juni » Oprichting van de Wageningse voetbalclub ONA '53
    • 17 juni » Arbeidersopstand in de DDR.
    • 29 juni » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische vicariaten Oslo (Noorwegen) en Zweden tot de bisdommen Oslo en Stockholm.
    • 12 september » John F. Kennedy treedt in het huwelijk met Jackie Bouvier.
    • 10 december » Dr. Albert Schweitzer krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
  • De temperatuur op 16 augustus 2004 lag tussen 14,6 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 16,3 mm neerslag gedurende 5,1 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (16%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 6 juni » Paus Johannes Paulus II heeft op de tweede dag van zijn bezoek aan Bern een ontmoeting met voormalige leden van de Zwitserse Garde.
    • 1 juli » De Amerikaans-Europese ruimtesonde Cassini komt in een baan rond Saturnus. De sonde werd gelanceerd in 1997.
    • 30 juli » In Gellingen in de provincie Henegouwen (België) ontploft een gasleiding op een industriegebied. Hierbij komen 24 mensen om het leven. Zie gasexplosie Gellingen
    • 30 juli » In Mönchengladbach wordt het Borussia-Park officieel in gebruik genomen. Het stadion vervangt het verouderde Bökelbergstadion.
    • 14 augustus » Paus Johannes Paulus II brengt een tweedaags bezoek aan Lourdes in Frankrijk ter gelegenheid van de 150e verjaardag van het dogma van de Onbevlekte Ontvangenis van Maria.
    • 26 augustus » Amerika wint het derde olympische voetbaltoernooi voor vrouwen door Brazilië in de finale met 2-1 te verslaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2003 » Idi Amin (75), president-dictator van Oeganda
  • 2003 » Lelé (85), Braziliaans voetballer
  • 2003 » Ype Schaaf (73), Nederlands predikant en journalist
  • 2005 » Frère Roger (90), Zwitsers-Frans theoloog
  • 2006 » Alfredo Stroessner (93), Paraguayaans president, dictator en militair
  • 2006 » Krijn Torringa (66), Nederlands presentator

Over de familienaam Kin

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kin.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kin.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kin (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I237736.php : benaderd 27 december 2025), "Carolus Josephus Adrianus Kin (1921-2004)".