Stamboom Eijsermans » Constantina Cornelia Kerstens (1904-1981)

Persoonlijke gegevens Constantina Cornelia Kerstens 


Gezin van Constantina Cornelia Kerstens

Zij is getrouwd met Pauwel Koopman.

Zij zijn getrouwd op 29 mei 1925 te Eindhoven, zij was toen 21 jaar oud.

BruidegomPauwel Koopman
Leeftijd25
GeboorteplaatsBorgsweer, gemeente Termunten
Vader bruidegomRedmer Koopman
Moeder bruidegomKornelia Smid
BruidConstantina Cornelia Kerstens
Leeftijd21
GeboorteplaatsGinneken en Bavel
Vader bruidCornelis Kerstens
Moeder bruidElisabeth Mesch
Datum huwelijk29-05-1925
PlaatsEindhoven
BronHuwelijksregister Eindhoven 1925
Toegangsnr.550
Inv.nr.892
Aktenummer182

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Constantina Cornelia Kerstens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Constantina Cornelia Kerstens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Constantina Cornelia Kerstens

Petrus Kerstens
± 1824-1881
Martinus Mesch
± 1840-????
Dingena Tactor
± 1840-????

Constantina Cornelia Kerstens
1904-1981

1925

Pauwel Koopman
± 1900-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 maart 1904 lag tussen 3,5 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 4,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
    • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
    • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
    • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
    • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
  • De temperatuur op 29 mei 1925 lag tussen 9,2 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 1,8 mm neerslag. Er was 7,9 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
    • 14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
    • 21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 11 november » Robert Millikan bewijst het bestaan van kosmische straling.
    • 1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.
    • 12 december » Reza Pahlavi grijpt de macht in Iran als Sjah.
  • De temperatuur op 13 juli 1981 lag tussen 11,3 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 7,6 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
    • 1 maart » Na de wedstrijd tegen Hércules CF wordt FC Barcelona-speler Enrique Castro González door twee mannen met een pistool overvallen en ontvoerd.
    • 12 april » De spaceshuttle Columbia is de eerste spaceshuttle die in een baan rond de aarde vliegt.
    • 29 juli » Prins Charles treedt in het huwelijk met Diana Spencer.
    • 9 september » Door een 2-2 gelijkspel tegen Ierland komt voor het Nederlands voetbalelftal de deelname aan het WK voetbal 1982 in gevaar.
    • 27 september » De eerste reguliere inzet van de TGV op de Ligne à Grande Vitesse (LGV) Sud-Est tussen Parijs en Lyon.
    • 21 november » De vredesbeweging, waaronder het IKV, organiseert met politieke partijen een van de grootste betogingen ooit in Nederland. Ruim 400.000 betogers stappen op tegen kernwapenplaatsing in Nederland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kerstens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kerstens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kerstens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kerstens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I237129.php : benaderd 6 oktober 2026), "Constantina Cornelia Kerstens (1904-1981)".