Stamboom Eijsermans » Johanna Paulina Jansen (1917-1955)

Persoonlijke gegevens Johanna Paulina Jansen 

  • Zij is geboren op 26 november 1917 in Goirle.
  • Zij is overleden op 31 mei 1955 in Goirle, zij was toen 37 jaar oud.
    Overlijdensregister Goirle 1955
    Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS overlijdensakte(Akte)datum: 01-06-1955Plaats: Goirle
    Overledene
    Johanna Paulina Jansen
    overleden op 31-05-1955
    echtgenote van Josephus Edmondus Johannes Verhoeven
    Vader
    Cornelis Jansen
    Moeder
    Maria Leonia Wuijts
    Bronvermelding
    Overlijdensregister Goirle 1955, archiefnummer 1298, inventarisnummer 3724, aktenummer 30
    Gemeente: Goirle
    Periode: 1955
  • Een kind van Cornelis Jansen en Maria Leonia Wuijts
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 juni 2023.

Gezin van Johanna Paulina Jansen

Zij is getrouwd met Josephus Edmondus Johannes Verhoeven.

Zij zijn getrouwd op 1 april 1940 te Goirle, zij was toen 22 jaar oud.

Huwelijksregister Goirle 1940
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 01-04-1940Plaats: Goirle
Vader van de bruidegom
Adrianus Hendrikus Verhoeven
Moeder van de bruidegom
Joanna Jacoba Gerarda Hamers
Bruidegom
Josephus Edmondus Johannes Verhoeven
leeftijd 24, geboren te Goirle
Bruid
Johanna Paulina Jansen
leeftijd 22, geboren te Goirle
Vader van de bruid
Cornelis Jansen
Moeder van de bruid
Maria Leonia Wuijts
Bronvermelding
Huwelijksregister Goirle 1940, archiefnummer 405, inventarisnummer 245, aktenummer 7
Gemeente: Goirle
Periode: 1940

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Paulina Jansen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Paulina Jansen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Paulina Jansen

Johanna Paulina Jansen
1917-1955

1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 november 1917 lag tussen 1,4 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 2,8 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 12 februari » In Toluca wordt de Mexicaanse voetbalclub Deportivo Toluca FC opgericht.
    • 14 maart » Het Russische regime van de tsaar komt ten val.
    • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
    • 12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
    • 8 december » De Turken, onder bevel van Erich von Falkenhayn, plannen een aanval op de Britse linies van Edmund Allenby. De Slag om Jeruzalem is begonnen.
    • 15 december » Wapenstilstand aan het oostfront, de onderhandelingen lopen uit op de Vrede van Brest-Litovsk.
  • De temperatuur op 1 april 1940 lag tussen 5,6 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 26 maart » De vliegers Noomen en De Vries halen in hun Fokker G.I-jachtkruiser een Whitley-bommenwerper van de Britse RAF neer die het Nederlandse luchtruim schendt.
    • 10 mei » De gezant van Duitsland Julius Graf von Zech-Burkersroda reikt om 6:00 's ochtends de verklaring van bezetting uit aan de minister van Buitenlandse Zaken Eelco van Kleffens. Hiermee vervalt de Nederlandse neutraliteit en wordt het leger in stelling gebracht. België wordt onaangekondigd aangevallen, het begin van de achttiendaagse veldtocht.
    • 20 mei » In Auschwitz wordt een concentratiekamp ingericht.
    • 13 augustus » Begin Operatie Adelaar tijdens de Slag om Engeland.
    • 15 september » De Duitse Luftwaffe lanceert een grootscheepse aanval op Londen: 60 vliegtuigen gaan verloren. Feitelijke einde van de Slag om Engeland.
    • 28 oktober » Tweede Wereldoorlog: Invasie van Griekenland door Italië.
  • De temperatuur op 31 mei 1955 lag tussen 8,1 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (56%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 20 mei » De Benelux-landen presenteren het Benelux-Memorandum aan de andere lidstaten van de EGKS.
    • 16 juli » Oprichting van de Rooms-katholieke bisdommen Groningen (afgesplitst van het aartsbisdom Utrecht) en Rotterdam (afgesplitst van het Bisdom Haarlem) in Nederland.
    • 17 juli » In het Belgische Ploegsteert ontploft een niet gebruikte mijntunnel door blikseminslag. Er ontstaat een enorme krater.
    • 27 juli » Oostenrijk wordt onafhankelijk, de grote mogendheden beëindigen de bezetting.
    • 14 september » Oprichting van het Aartsbisdom Ouagadougou en het bisdom Koudougou in Opper-Volta.
    • 30 oktober » Jommeke, de stripfiguur van Jef Nys, verschijnt voor het eerst in druk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jansen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jansen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jansen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jansen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I231971.php : benaderd 10 februari 2026), "Johanna Paulina Jansen (1917-1955)".