Stamboom Eijsermans » Antonius Josephus Jansen (1915-)

Persoonlijke gegevens Antonius Josephus Jansen 


Gezin van Antonius Josephus Jansen

Hij is getrouwd met Maria Petronella Jacoba Baeten.

Zij zijn getrouwd op 31 december 1940 te Tilburg, hij was toen 25 jaar oud.

Huwelijksregister Tilburg 1940

Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 31-12-1940
Plaats: Tilburg

Vader van de bruidegom
Petrus Paulus Maria Jansen
Moeder van de bruidegom
Cornelia Josephina Maria Zebregs
Bruidegom
Antonius Josephus Jansen leeftijd 26, geboren 0000 te Tilburg
Bruid
Maria Petronella Jacoba Baeten leeftijd 24, geboren 0000 te Alphen en Riel
Vader van de bruid
Albertus Adrianus Baeten
Moeder van de bruid
Ludovica Frijters
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1940, archiefnummer 405, inventarisnummer 554, aktenummer 699
Gemeente: Tilburg
Periode: 1940

Notities over Antonius Josephus Jansen

Huwelijksregister Gilze en Rijen 1928

Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 23-11-1928Plaats: Gilze en Rijen

Vader van de bruidegom
Antonius Cornelis Jansen
Moeder van de bruidegom
Antonia Tielemans
Bruidegom
Johannes Jansen leeftijd 28, geboren 0000 te Gilze en Rijen
Bruid
Johanna Maria de Vet leeftijd 28, geboren 0000 te Gilze en Rijen
Vader van de bruid
Dionicius de Vet
Moeder van de bruid
Maria Catharina Baeten

Paginaweergave
Bronvermelding
Huwelijksregister Gilze en Rijen 1928, archiefnummer 550, inventarisnummer 1226, aktenummer 37
Gemeente: Gilze en Rijen
Periode: 1928

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Josephus Jansen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Josephus Jansen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Josephus Jansen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 februari 1915 lag tussen 0,6 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 3,9 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
    • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
    • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
  • De temperatuur op 31 december 1940 lag tussen -2,0 °C en 2,4 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 4,7 mm neerslag gedurende 5,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 9 april » Tweede Wereldoorlog: Duitsland valt Denemarken en Noorwegen binnen.
    • 9 juni » Noorwegen capituleert voor de Duitsers.
    • 11 juni » Tweede Wereldoorlog: Britse troepen bombarderen Genua en Turijn in Italië.
    • 11 september » Oprichting Nederlandsche SS.
    • 15 oktober » Lluís Companys, president van de Generalitat de Catalunya wordt in het kasteel van Montjuïc in Barcelona gefusilleerd door het leger van het Francoregime.
    • 7 december » Diergaarde Blijdorp in Rotterdam wordt officieel geopend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jansen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jansen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jansen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jansen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I231368.php : benaderd 22 februari 2026), "Antonius Josephus Jansen (1915-)".