Stamboom Eijsermans » Antonie Jansen (1862-1938)

Persoonlijke gegevens Antonie Jansen 


Gezin van Antonie Jansen

(1) Hij is getrouwd met Maria Walthera Catharina van de Wouw.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1890 te Oisterwijjk, hij was toen 28 jaar oud.

Huwelijksregister Oisterwijk 1890
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte
(Akte)datum: 30-04-1890
Plaats: Oisterwijk
Bijzonderheden: Akte bevat meer informatie.
Vader van de bruidegom
Pieter Jansen
Moeder van de bruidegom
Anna Cornelia Mutsaers
Bruidegom
Antonie Jansen
geboren te Alphen en Riel
Bruid
Maria Walthera Catharina van de Wouw
geboren te Goirle
Vader van de bruid
Cornelis van de Wouw
Moeder van de bruid
Elisabeth Maria Broeckx
Bronvermelding
Huwelijksregister Oisterwijk 1890, archiefnummer 50, inventarisnummer 5791, aktenummer 7
Gemeente: Oisterwijk
Periode: 1890

Kind(eren):

  1. Anna Cornelia Jansen  ± 1893-????
  2. Maria Catharina Jansen  ± 1898-????


(2) Hij is getrouwd met Wilhelmina Versteeg.

Zij zijn getrouwd op 1 september 1920 te Tilburg, hij was toen 58 jaar oud.

BruidegomAntonie Jansen
Leeftijd58
GeboorteplaatsAlphen en Riel
Vader bruidegomPieter Jansen
Moeder bruidegomAnna Cornelia Mutsaers
BruidWillemina Versteeg
Leeftijd49
GeboorteplaatsTiel
Vader bruidArie Versteeg
Moeder bruidAntonia Krouwel
Datum huwelijk01-09-1920
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1920
Toegangsnr.550
Inv.nr.3054
Aktenummer446
DiversenAkte bevat meer informatie.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonie Jansen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonie Jansen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonie Jansen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 april 1862 lag rond de 13,2 °C. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Slag bij Hancock (Amerikaanse Burgeroorlog)
    • 7 april » De Slag bij Shiloh wordt de bloedigste veldslag uit de geschiedenis van de Verenigde Staten.
    • 7 mei » Het centrum van Enschede wordt door brand verwoest.
    • 1 juli » Stichting van de Russische Staatsbibliotheek in Moskou.
    • 9 augustus » Première van de opera Béatrice et Bénédict van Hector Berlioz in Baden-Baden.
    • 23 oktober » Troonsafstand van koning Otto I van Griekenland
  • De temperatuur op 1 september 1920 lag tussen 11,0 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 5,0 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
    • 28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
    • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
    • 8 september » Oprichting van het Italiaans Regentschap Carnaro.
    • 4 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Bella Vista in de hoofdstad Montevideo.
  • De temperatuur op 13 oktober 1938 lag tussen 11,1 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 10,0 mm neerslag gedurende 4,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 26 mei » Eerste uitzending van de AVRO-quiz Hersengymnastiek.
    • 19 juni » Italië wint in Frankrijk de wereldtitel door Hongarije in de finale van het WK voetbal met 4-2 te verslaan.
    • 13 juli » Op de Veluwe wordt het Kröller-Müller Museum geopend.
    • 31 juli » De Britse stoomlocomotief Mallard bereikt een snelheid van 202,7 km/h, een record dat zestig jaar zou stand houden.
    • 23 september » De Ara Pacis Augustae wordt voor de tweede keer in zijn bestaan ingewijd. Sindsdien is het een van de beroemdste Romeinse monumenten.
    • 30 september » Het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk enerzijds en nazi-Duitsland en Italië anderzijds tekenen het Verdrag van München waardoor Duitsland het recht krijgt het Sudetenland in Tsjecho-Slowakije te annexeren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jansen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jansen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jansen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jansen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I231342.php : benaderd 22 oktober 2026), "Antonie Jansen (1862-1938)".