De temperatuur op 2 augustus 1886 lag rond de 14,8 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
Dag van overlijden 8 januari 1985
De temperatuur op 8 januari 1985 lag tussen -18,3 °C en -4,0 °C en was gemiddeld -9,7 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
17 maart » Meer dan 100.000 mensen betogen tegen de stationering van Amerikaanse kruisraketten in België
14 mei » Het Nederlands voetbalelftal behoudt kans op deelname aan het WK voetbal 1986 door in Boedapest met 1-0 te winnen van Hongarije. Rob de Wit maakt het enige doelpunt voor Oranje.
20 oktober » In het vijftiende seizoen van het bestaan behaalt FC Utrecht de eerste overwinning op AFC Ajax. In Stadion Galgenwaard wordt het 1-0 door een doelpunt van John van Loen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I231253.php : benaderd 12 oktober 2026), "Aloisius Cornelius Jansen (1886-1985)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.