Stamboom Eijsermans » Adrianus Cornelis Petrus Maria "Ad" Jacobs (1935-)

Persoonlijke gegevens Adrianus Cornelis Petrus Maria "Ad" Jacobs 


Gezin van Adrianus Cornelis Petrus Maria "Ad" Jacobs

Hij is getrouwd met Geertruida Bernardina de Lange.

Zij zijn getrouwd op 31 oktober 1961 te Noordwijk, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Adrianus Cornelis Petrus Maria "Ad" Jacobs

circa 1947 Kerkstraat A 150 A

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Cornelis Petrus Maria "Ad" Jacobs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Cornelis Petrus Maria "Ad" Jacobs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Cornelis Petrus Maria Jacobs


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 oktober 1935 lag tussen 1,8 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
    • 16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
    • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
    • 1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
    • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
    • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
  • De temperatuur op 31 oktober 1961 lag tussen 7,0 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 4,1 uur zonneschijn (42%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 11 april » Begin van het proces tegen Adolf Eichmann in Jeruzalem.
    • 31 mei » Oprichting van de Republiek van Zuid-Afrika.
    • 6 augustus » Lancering van de Vostok 2 met aan boord German Titov.
    • 8 september » Ontslag van Joseph Baeten als bisschop van Breda.
    • 24 november » De eerste paal voor de bouw van de Rotterdamse deelgemeente Prins Alexander wordt geslagen.
    • 8 december » Heroprichting van het Bisdom Antwerpen in België, dat eerder bestond van 1559 tot 1801. De naam van het Aartsbisdom Mechelen wordt gewijzigd in Mechelen-Brussel.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jacobs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jacobs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jacobs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jacobs (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I230360.php : benaderd 13 oktober 2026), "Adrianus Cornelis Petrus Maria "Ad" Jacobs (1935-)".