Stamboom Eijsermans » Matheus Johannes "Thijs" Huijskens (1914-)

Persoonlijke gegevens Matheus Johannes "Thijs" Huijskens 

  • Roepnaam is Thijs.
  • Hij is geboren op 1 december 1914 in Princenhage.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 januari 2011.

Gezin van Matheus Johannes "Thijs" Huijskens

Hij is getrouwd met Huberta van Nooij.

Zij zijn getrouwd op 17 september 1942 te Breda, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 29 januari 1947 te Breda.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Matheus Johannes "Thijs" Huijskens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Matheus Johannes Huijskens

Matheus Johannes Huijskens
1914-

1942

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 december 1914 lag tussen 7,9 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
    • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
    • 28 juli » De Eerste Wereldoorlog, ook de Wereldoorlog of de Grote Oorlog genoemd, breekt uit.
    • 6 september » Kroning van Paus Benedictus XV in Rome.
    • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
    • 1 november » Bisschopswijding van Petrus Hopmans, Nederlands bisschop van Breda.
  • De temperatuur op 17 september 1942 lag tussen 9,2 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Japan verklaart Nederland de oorlog en valt Nederlands-Indië binnen.
    • 9 februari » Het grote lijnschip SS Normandie vat vlam, kapseist en zinkt in de haven van New York tijdens de ombouw tot troepentransportschip.
    • 3 mei » Alle joden in Nederland moesten een kenteken van geel katoen op hun kleding dragen: de zespuntige 'jodenster'.
    • 1 juli » Het Centraal Vluchtelingenkamp Westerbork komt onder het bestuur van de Duitsers als Doorgangskamp Westerbork.
    • 1 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Le Mont.
    • 25 december » De Japanse onderzeeboot I 66 torpedeert ten noorden van Kuching de Nederlandse onderzeeboot K XVI waarbij alle 36 bemanningsleden om het leven komen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Huijskens


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I229494.php : benaderd 4 oktober 2026), "Matheus Johannes "Thijs" Huijskens (1914-)".