De temperatuur op 29 december 1937 lag tussen -2,4 °C en 0,3 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
16 maart » Willy Walden en Piet Muijselaar treden voor het eerst op als de dames Snip en Snap.
27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
28 mei » Het Britse kabinet van Neville Chamberlain treedt aan.
9 december » De Slag om Nanking begint.
21 december » Walt Disney brengt Sneeuwwitje en de zeven dwergen uit, de eerste tekenfilm van speelfilmlengte.
Dag van overlijden 24 juni 1995
De temperatuur op 24 juni 1995 lag tussen 11,0 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (26%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
25 januari » Rusland veroorzaakt bijna de Derde Wereldoorlog. In reactie op de lancering van een Noorse wetenschappelijke raket, die de Russen voor een militaire raket houden, wordt bijna een kernaanval uitgevoerd.
2 mei » De Nederlandse Dagblad Pers (NDP) dient een aanvraag in voor een commerciële omroep in de regio. De NDP vindt dat er etherfrequenties moeten vrijkomen voor commerciële regionale omroepen.
14 mei » Johannes Rau blijft minister-president van Noordrijn-Westfalen, Duitslands grootste deelstaat. Voor de vierde achtereenvolgende maal wordt zijn SPD de grootste partij, al verdwijnt de absolute meerderheid.
14 mei » Nederland eindigt dankzij zeven medailles, waaronder drie gouden, als eerste in het medailleklassement bij de EK judo in Birmingham.
25 mei » De Sri-Lankaanse president Chandrika Kumaratunga verklaart de opstandige Tamil Tijgers (LTTE) opnieuw de oorlog. "Wij wilden een politieke oplossing, maar de LTTE heeft ons een oorlog opgedrongen", aldus Kumaratunga.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I229479.php : benaderd 8 oktober 2026), "Cornelius Franciscus Huijskens (1937-1995)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.