Stamboom Eijsermans » Antonius Augustinus Huijbregts (1915-1969)

Persoonlijke gegevens Antonius Augustinus Huijbregts 


Gezin van Antonius Augustinus Huijbregts

(1) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd.


(2) Hij is getrouwd met Martina Johanna Verhoeven.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Augustinus Huijbregts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Augustinus Huijbregts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Augustinus Huijbregts

Johannes Gillis
± 1844-1910
Lucia Gillis
1885-1956

Antonius Augustinus Huijbregts
1915-1969

(1) 
(Niet openbaar)
(2) 

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 januari 1915 lag tussen 3,1 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 4,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
    • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
    • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
    • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
  • De temperatuur op 30 november 1969 lag tussen -3,6 °C en 0,1 °C en was gemiddeld -1,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 2,3 uur zonneschijn (28%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 19 mei » Helmut Kohl wordt minister-president van de Duitse deelstaat Rijnland-Palts.
    • 21 mei » Het Cypriotisch voetbalelftal lijdt de grootste nederlaag uit de geschiedenis. De ploeg verliest in Essen met 12-0 van West-Duitsland.
    • 15 juli » In het Belgische Dinant weigeren bij het afdalen van een steile helling de remmen van een Nederlandse bus, die daarop door een hek schiet en in de Maas stort. De chauffeur en 20 passagiers komen om. De reisleidster en drie vakantiegangers weten uit de bus te ontsnappen.
    • 19 augustus » De Surinaamse militaire grenspost te Tigri aan de Corantijnrivier wordt middels een truck met geweld overgenomen door Guyanese militairen. Sindsdien is het "betwist gebied" gelegen tussen de Boven Corantijn- en de Coeroenirivier in handen van de Guyanezen.
    • 15 november » In Washington protesteren 250.000 mensen tegen de Vietnamoorlog.
    • 1 december » In de Verenigde Staten bepaalt voor het eerst sinds de Tweede Wereldoorlog een loting wie wordt opgeroepen voor militaire dienst. (In januari 1970 stellen statistici vast dat met de loting is gerommeld.)


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Huijbregts


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I229099.php : benaderd 4 oktober 2026), "Antonius Augustinus Huijbregts (1915-1969)".