De temperatuur op 3 januari 1922 lag tussen -0,3 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was 3,9 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
12 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
3 april » Jozef Stalin wordt de eerste secretaris-generaal van de Communistische Partij van de Sovjet-Unie.
27 september » De Griekse koning Constantijn I wordt voor de tweede keer gedwongen afstand te doen van zijn troon (abdiceren) en moet het land verlaten.
18 oktober » Oprichting van de BBC.
31 oktober » Triomftocht van Italiaanse zwarthemden n.a.v. succesvolle coup, waarop Mussolini en zijn Fascistische Partij aan de macht komen.
24 november » Mussolini krijgt van het Italiaanse parlement voor één jaar dictatoriale bevoegdheden.
Trouwdag 5 september 1951
De temperatuur op 5 september 1951 lag tussen 17,9 °C en 25,5 °C en was gemiddeld 20,6 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
4 januari » China en Noord-Korea nemen de Zuid-Koreaanse hoofdstad Seoel in.
29 maart » Ethel en Julius Rosenberg worden in de Verenigde Staten schuldig bevonden aan samenzwering tot het plegen van spionage.
14 juli » Eerste Grand Prix-zege van het Formule 1-team van Scuderia Ferrari op het circuit van Silverstone
17 juli » Wim van Est rijdt als eerste Nederlander in de Gele Trui na de 12e etappe in de Tour de France.
8 september » Ondertekening van het Vredesverdrag van San Francisco door Japan en 48 andere landen.
19 oktober » Eerste uitzending van het informatieve AVRO-televisieprogramma, Televizier.
Dag van overlijden 2 januari 1993
De temperatuur op 2 januari 1993 lag tussen -8,8 °C en 0,4 °C en was gemiddeld -3,8 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
8 januari » sc Heerenveen doet bij de politie aangifte van ontvreemding van de middenstip uit het Abe Lenstrastadion. Een plaggensteker heeft centraal op het veld een hap grond van 70 centimeter omtrek en tien centimeter diep uitgespit en meegenomen.
3 april » Voetballer Michel Langerak maakt namens Dordrecht'90 drie doelpunten in zeven minuten in het duel tegen Vitesse.
15 april » De Spaanse voetbalclub Sporting Gijón stelt de Nederlandse trainer-coach Bert Jacobs op non-actief.
24 mei » Eritrea wordt onafhankelijk van Ethiopië.
29 augustus » Rikkert Faneyte maakt als speler van de San Francisco Giants zijn debuut in het Amerikaanse profhonkbal.
2 december » Drugsbaron Pablo Escobar wordt doodgeschoten in Medellín (Colombia).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I227171.php : benaderd 12 oktober 2026), "Petrus Gerardus Hoosemans (1922-1993)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.