Stamboom Eijsermans » Johannes de Hoon (± 1882-1965)

Persoonlijke gegevens Johannes de Hoon 

  • Hij is geboren rond 1882 in Oosterhout.
  • Hij is overleden op 4 juli 1965 in Oosterhout.
  • Een kind van Pieter de Hoon en Maria Oomen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 mei 2009.

Gezin van Johannes de Hoon

Hij is getrouwd met Catharina Maria den Dekker.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1917 te Oosterhout.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes de Hoon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes de Hoon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes de Hoon

Maria Oomen
1845-????

Johannes de Hoon
± 1882-1965

1917

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 mei 1917 lag tussen 3,9 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Het Duitse Keizerrijk verklaart de onbelemmerde duikbootoorlog.
    • 12 februari » In Toluca wordt de Mexicaanse voetbalclub Deportivo Toluca FC opgericht.
    • 14 maart » Het Russische regime van de tsaar komt ten val.
    • 22 maart » De Verenigde Staten erkennen als eerste de voorlopige Russische regering na de val van de tsaar.
    • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
    • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
  • De temperatuur op 4 juli 1965 lag tussen 6,8 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 8,3 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Lancering van de Gemini 3, de eerste Amerikaanse ruimtevlucht met een meerpersoons bemanning.
    • 25 maart » In Antwerpen wordt het eerste traject van de premetro in gebruik genomen.
    • 25 mei » Roel van Duijn en anderen brengen een pamflet uit, dat geldt als het begin van de Provobeweging.
    • 26 mei » RSC Anderlecht wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de Belgische voetbalbeker door Standard Luik in de finale met 3-2 te verslaan.
    • 29 mei » Bij wedstrijden in Walnut verbetert Harold Connolly voor de zevende en laatste keer het wereldrecord kogelslingeren. De Amerikaanse atleet komt ditmaal tot een afstand van 71,26 meter.
    • 9 september » Tibet wordt een autonome regio van China.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Hoon

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Hoon.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Hoon.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Hoon (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I227031.php : benaderd 8 oktober 2026), "Johannes de Hoon (± 1882-1965)".