Stamboom Eijsermans » Adrianus Waltherus Hooijmaijers (1886-1969)

Persoonlijke gegevens Adrianus Waltherus Hooijmaijers 


Gezin van Adrianus Waltherus Hooijmaijers

(1) Hij is getrouwd met Wilhelmina Janssen.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Adriana Hooijmaijers  ± 1915-2002


(2) Hij is getrouwd met Eleonora Mathilda Maria Majoor.

Zij zijn getrouwd op 7 april 1939 te Nijmegen, hij was toen 52 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Waltherus Hooijmaijers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Waltherus Hooijmaijers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Waltherus Hooijmaijers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Akten van geboorte in de Gemeente Gilze en Rijen 35 wijk A nummer 293

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 mei 1886 lag rond de 24,7 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
    • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
  • De temperatuur op 7 april 1939 lag tussen 0,7 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Het Peruviaans voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Uruguay.
    • 12 maart » Kroning van Paus Pius XII in Rome.
    • 14 april » Eerste editie van The Grapes of Wrath (De druiven der gramschap) door John Steinbeck.
    • 28 augustus » In Nederland wordt de algemene mobilisatie afgekondigd.
    • 10 september » Canada verklaart Duitsland de oorlog.
    • 15 december » Première van Gone with the Wind in Atlanta (Georgia).
  • De temperatuur op 8 februari 1969 lag tussen -2,8 °C en 3,2 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (26%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Yasser Arafat wordt voorzitter van de PLO.
    • 18 april » De Vlaamse wielrenner Guido Reybrouck wint de vierde editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 23 mei » De rock-opera Tommy van The Who komt uit.
    • 28 juni » De Stonewall-rellen in New York zijn de aanleiding tot het ontstaan van de homorechtenbeweging.
    • 21 juli » De Amerikaan Neil Armstrong zet als eerste mens ooit voet op de Maan.
    • 14 augustus » Britse troepen worden ingezet in Noord-Ierland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hooijmaijers


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I226858.php : benaderd 3 oktober 2026), "Adrianus Waltherus Hooijmaijers (1886-1969)".