De temperatuur op 25 februari 1906 lag tussen -1,3 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 2,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
29 januari » De Nederlandse schaatser Coen de Koning vestigt het werelduurrecord op de schaats in Davos: in één uur tijd schaatst hij 32370 m.
7 april » Uitbarsting van de Vesuvius.
18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
22 november » Naast de bestaande, radiografische noodkreten als het Engelse "CQD" wordt een nieuwe, internationale noodkreet ingevoerd: "S.O.S.".
Dag van overlijden 29 november 2003
De temperatuur op 29 november 2003 lag tussen 1,8 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (24%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
1 januari » Luiz Inácio Lula da Silva wordt president van Brazilië.
26 juni » Voetballer Marc-Vivien Foé komt om het leven tijdens een wedstrijd van Kameroen.
10 december » De Nederlandse oud-premier Wim Kok ontvangt van de universiteit van Münster (faculteit der filosofie) een eredoctoraat vanwege zijn verdiensten voor de Nederlands-Duitse betrekkingen, en voor het aanzien van Nederland in het buitenland.
12 december » Milorad Čavić verbetert bij de EK kortebaan (25 meter) in Dublin het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag tot 50,02.
14 december » Verkiezingen in de Turkse Republiek Noord-Cyprus.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I225242.php : benaderd 16 oktober 2026), "Elisabeth Maria van Hoek (1906-2003)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.